www.sudzibas.lv Xnet Par naudas atgriešanu

Xnet - Par naudas atgriešanu

3 nedēļas atpakaļ pasūtīju preci. Tajā pašā vakarā man zvana un saka ka prece nav noliktava, būs 2 nedēļu laika. Saku ka gaidīšu. Ziņu vairāk nav. Pēc 1.5 ned rakstu ka vairs nevēlos preci, gribu atpakaļ naudu. Atbildes nav. Rakstu pēc 2 dienām. Atbilde nauda ir pārskaitīta. Bet konta man nekā nav. Rakstu, ne neesmu sanemusi. Atbildes nav.
Viņiem vispār kāda prece ir uz vietas?!

M

Комментарии (2)

Xnet interneta veikals Ответ от представителя 13.11.2017

Labdien, interneta veikalos preces nav uz vietas, kas ļauj nodrošināt zemākas cenas un ātru piegādi. Pašlaik e-veikalā piedāvājam ap 100 000 preču, kuras iespējams iegādāties, noformējot pasūtījumu. Pie katras no precēm ir norādīts aptuvenais piegādes laiks, kas var nedaudz atšķirties. Lielu daļu preču piegādājam jau nākamajā dienā pēc pasūtījuma noformēšanas. Par precīzāku piegādes / saņemšanas laiku informēsim epastā un SMS formā. Jauku dienu!

T Tong Po 13.11.2017

Kas tur ko šokēties! Xnet kādreiz bija kruts un viens no TOP e-veikaliem Latvijā.
Šobrīd, ja godīgi, neesmu no saviem draugiem/paziņām jelkad dzirdējis kaut ko pērkam xnetā. Visi iepērkas vai nu 1a.lv vai arī 220.lv. Laikam jau ne bez iemesla!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы