www.sudzibas.lv Xnet Slikts serviss

Xnet - Slikts serviss

Pasūtīju preci 20.06, teica ka sapakos preci līdz 26.06 un prece jau būs piegādāta 29.06. Protams, šodien zvanu un saņēmu atbildi, ka viņi nezinot kur tā prece atrodas un kad uz prasīju par piegādi viņi uzreiz sāka attaisnoties ka tā jau neesot viņu vaina ka neatnākot īstā prece noteiktajā laikā. Protams, uzprasot no kurienes tad viņiem šī prece nākot otrā klausules galā iestājās klusums.

28.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Xnet interneta veikals Ответ от представителя 28.06.2021

Labdien,

Atvainojamies par radušos situāciju.
Lai varētu to operatīvi atrisināt, lūgums, rakstiet klientu servisam [email protected] ar situācijas aprakstu un pasūtījuma nr., lai atrisinātu situāciju un piegādātu Jūsu pasūtīto preci.

ar cieņu, Xnet.lv

M

Комментарии (1)

M Muburgs 28.06.2021
Slikts serviss

Pasūtīju preci 20.06, teica ka sapakos preci līdz 26.06 un prece jau būs piegādāta 29.06. Protams, šodien zvanu un saņēmu atbildi, ka viņi nezinot kur tā prece atrodas un kā piegāde kavēsies bet nezin cik ilgi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы