LV RU
www.sudzibas.lv Xnet Nokavē piegādes termiņu un neatgriež naudu

Xnet internet veikals - Nokavē piegādes termiņu un neatgriež naudu

Neiesaku neko pasūtīt Xnet Internetveikalā. Uzņēmums neorganizēts, preci nepiegādā vairākas nedēļas. Kad piegādi atteicu (jo cik var gaidīt!) , vienalga atsūtīja preci. Preci xnet neizņem no pakomāta/nerūpējas lai to viņiem nosūtītu atpakaļ (kaut arī sola, ka to 1-2 dienu laikā izdarīs) . Naudu gaidu jau vairākas nedēļas, atbilde visu laiku "mēs vēl neesam saņēmuši preci".
Mūsu ģimenē otrais negatīvais gadījums ar Xnet, nevienam neiesaku kļūt par šī neorganizētā un negodprātīgā internetuzņēmuma klientu.

Ответ от Xnet interneta veikals Ответ от представителя 21.01.2020

Labdien, diemžēl, nav iespējas identificēt Jūsu pasūtījumu, tāpēc, lūdzu, rakstiet mums uz [email protected], iekļaujot pasūtījuma numuru.
Mēs patiešām nebraucam un neņemam no pakomātiem neizņemtās preces. To dara attiecīgais kurjerdienests, kas rūpējas par pakomātu tīklu visā Latvijā. Tas nenotiek uzreiz, bet kurjerdienesta noteiktajā laikā.
Tikko būsim saņēmuši preci atpakaļ, nauda tiks atdota Jums pilnā apmērā.

Kl

Комментарии (2)

Tu Turkey901 20.01.2020

Iespējams, prece uz atteikuma brīdi jau bija nodota kurjerdienestam un visi tilti bija sadedzināti!

Li Linda_J 21.01.2020

Interneta veikalos neko dārgu pirkt nevajag. Jūs nevarat preci apskatit, piemērīt, aptauustīt, nevarat arī tik vienkārši samainīt. Jo interneta veikaliem parasti kontaktu sadaļā nav norādīta adrese. Tāpay, kā šajā šaubīgajā portālā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы