Teztur - Krāpšna

Brīdinu visus, kas izmanto TEZTUR- ekskursiju cenas Krētā faktiski ir 2 un 3 reizes lielākas nekā uzrādīts mājas lapā. Piem. ekskursija uz Santorīnī salu ar lidmašīnu vēl joprojām 05.10.16 tiek reklamēta par 35 eur, bet faktiski ir brauciens ar prāmi , par kuru prasa 168 eur , pārstāve viesnīcā pamatoja, ka prāmja cena ir 160. eur. īstenībā uz vietas to pašu ceļojumu var nopirkt par 80.00 eur. Tieši tāpat visas citas ekskursijas. Arī automāšinas īre par NISANu prasīja 60.0 eur dienā, atveda citi, pilnīgi nobrauktu, Vietējie par to pašu prasīja 31. eur.
NEPĒRCIET NEKO NO TEZTUR.

Комментарии (4)

K Karīna555 07.10.2016

Visi zin, ka tūroperatori pārdot dārgāk eksursijas, nekā uz vietas- VISOS GALAMĒRĶOS! Tas nenozīmē, ka no viņiem nekas nav jāpērk. Labākais un lielākais tūroperators Latvijā!

S Swura 15.10.2016

Ja Jums neiepatik cenas par ekskursiju tas ne nozime, ka TezTour vispar nedrikst iepirkt neko..

A atombumba 06.08.2019

Tezrour ļoti labi veic transfēru.Par ekskursijām...ja nav kaut minimālas angļu valodas,tad protams teztour būs dārgāk,nekā pāri ielai:-)

A atombumba 06.08.2019

P.S es ne pirmo reizi lidoju ar Teztour.Pilnīgi perfekts transfērs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы