www.sudzibas.lv TEZ TOUR Slikts serviss

Tez Tour - Slikts serviss

Iegādājāmies ceļojumu uz Ēģipti caur Atlantictravel.
Pirmkārt, līgums netika sagatavots, tikai voučeri un uz visām turpmākajām sūdzībām tika atbildēts - kur tas ir rakstīts, ka mēs to piedāvājām!?
Piedāvājumā bija viesnīca sharming inn - tika atsūtīts printscreen no booking, kur arī izlasīju piedāvājumu, kas absolūti neatbilda patiesajai situācijai. 4 zvaigžņu vietā varētu dot tikai vienu zvaigzni.
Par normālu nummuriņu ir jāpiemaksā, ja to nevēlas darīt, tad piešķir atsevišķas ēkas viesnīcas dārzā. Nebija siltais ūdens, izlietne pārlauzta uz pusēm un salīmēta, noteka netīrīta - putekļu un matu kušķi, gultas veļa - noplukusi un nomazgāta, uz spilvendrānas ruda matu šķipsna, kas nebija mūsu. Smird pēc pelējuma, kondecionieris nestrādā, dušas durvis nevar aizvērt, nav tualetes birstes un uz katru viens - saplēsts dvielis. Wi-fi, par kuru ir jāmaksā 9eur uz nedēļu, biežāk nav kā ir koplietošanas zonās un nummuriņā vispār nav pieejams.
Sporta zāles nav, fotogrāfijās redzamais volejbola laukums arī nav. Tīkls novilkts vietā, kur puse ir smilšu laukums, otra - mākslīgais zāliens.
Visā viesnīcā valda netīrība, bet visliktākā bija ēdamzāle. Trauki - saplēsti, ieplēsti un kartīgi nenomazgāti. Galdauti - neskaitāmu gadu lietošanas laikā, ar neizmazgājamiem pleķiem, noplukuši, negludināti. Un ļoti reti maina - netīri. Divu virtuvju (Āzijas un itāļu) vietā - viena un ļoti apšaubāmas kvalitātes. Neapēsto ēdienu pagatavo uz nākamo ēdienreizi, citādākā kombinācijā. Salāti ar veciem/bojātiem produktiem. Nav speciālā ēdienkarte veģetāriešiem, vai cilvēkiem ar alerģijām. Mums bija All Inculded un starp ēdienreizēm nebija bāros pilnīgi nekādas uzkodas.
Viesnīcas pludmale - sapelējuši pludmales krēsli, vienam nolūza kāja. Virsmatrači - netīri, nolietoti. Pludmales bārā bija pieejams tikai ūdens.

29.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы