www.sudzibas.lv TEZ TOUR Peloponesa, krāpšana, slikts serviss

Tez Tour - Peloponesa, krāpšana, slikts serviss

Ir virkne pārkāpumu, kas konstatēti tūrisma kompleksā paklpojuma laikā, par kuriem neviens no pārstāvjiem nevēlas atbildēt un to nedarīja arī ceļojuma laikā.
Pirmkārt, pati viesnīca neatbilda 3 zvaigžņu vesnīcas prasībām, nebija ne atbilsošas kvalitātes nummuriņi, ne serviss, nedz arī valodprasme un ieinteresētība no hoteļa administrācijas puses, mainīt konkrētās situācijas apstākļus.
Otrāmkārtām, viesnīca atradās izgāztuves vidū, kurai pāri plīvoja balti zilais grieķu karogs. Nelegālo mazdārdziņu rajonā, ilias provincē, iepējams tikpat nelegāli atrodas epihotel odyssea, kurā atvestie tūristi spiesti noskatīties getliņu cienīgas ainas atkritumu kaudzēs, pa kurām klaiņo patvaļīgi izmestie, nevienam nevajadzīgie mājdzīvnieki, pret kuriem nekāda želastība arī netiek izrādīta. Virkne izdilušu, izkāmējušu kaķēnu un sunīšu kaucošās un žēli vaimanājošās balstiņās jānoklausās tā saucamajiem tūristiem, kamēr paši grieķi bauda sava tūrisma nopelnītos augļus.
Pati viesnīca lepojās ar izdegušiem tomātu stādiem, kurus veiksmīgi apjūsmoja gaiļu un vistu saime, kā rītio, tā vakaros, par savu klātbūtni nenoliedzami atgādinot.
Pludmales teritorijas vietā bija mašīnu braucamais ceļš, uz kura izmisušie tūristi no baltijas valstīm centās iekārtot savus peldekipējumus, nenoliedzami kaitējot savai veselībai, gan no bremžu eļļu paliekām smiltīs, gan no mašīnu garaiņu paliekām, kuras saindē vidi un pludmales smiltis.
Saulessargi, kā jau noprotat, nebija iekļauti cenā un paaugstinātais uv starojums ar melanomu un citu ādas jaunveidojumu risku nenoliedzami tika palielināts visiem atpūtniekiem.
Līdz ar to jāsecina, ka ši atpūta izgāztuvēs, ar apzīmējumu tūrisms, ir tikai pāšapmāns un naudas izspiešana, kurai seko ievērojams drauds veselībai un tiek nodarīts arī morāls un materiāls kaitējums pakalpojuma ņēmējam.

Nedomāju, ka ataisnojums par necilo finansējumu un ceļojuma budžetu 540 eiro apmērā ir ataisnojums redzētajam un piedzīvotajam. Neticās, ka visā grieķijā nav citu vietu, kā vien izgāztuves, uz kurām lepni aizvizina air baltic lidaaparāti.
Katrā tūrisma nozarē ir savi apzināti un neapzināti krāpšanas momenti, kurus nākas konstatēt, bet šādam tūrisma veidam, kur cilvēka veselībai ir izteikts palielināts drauds diez vai būtu jāpastāv atjaunotā latvijas valstī.

P

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы