www.sudzibas.lv TEZ TOUR Krāpšana, Peloponesa

Tez Tour - Krāpšana, Peloponesa

Kā jau iepriekš minēju ir virkne pārkāpumu, kas konstatēti tūrisma kompleksā paklpojuma laikā, par kuriem neviens no pārstāvjiem nevēlas atbildēt un to nedarīja arī ceļojuma laikā.
Pirmkārt, pati viesnīca neatbilda 3 zvaigžņu viesnīcas prasībām, nebija ne atbilsošas kvalitātes nummuriņi, ne serviss, nedz arī valodprasme un ieinteresētība no hoteļa administrācijas puses, mainīt konkrētās situācijas apstākļus.
Otrāmkārtām, viesnīca atradās izgāztuves vidū, kurai pāri plīvoja balti zilais grieķu karogs. Nelegālo mazdārdziņu rajonā, ilias provincē, iespējams tikpat nelegāli atrodas epihotel odyssea, kurā atvestie tūristi spiesti noskatīties getliņu cienīgas ainas atkritumu kaudzēs, pa kurām klaiņo patvaļīgi izmestie, nevienam nevajadzīgie mājdzīvnieki, pret kuriem nekāda želastība arī netiek izrādīta. Virkne izdilušu, izkāmējušu kaķēnu un sunīšu kaucošās un žēli vaimanājošās balstiņās jānoklausās tā saucamajiem tūristiem, kamēr paši grieķi bauda sava tūrisma nopelnītos augļus.
Pati viesnīca lepojās ar izdegušiem tomātu stādiem, kurus veiksmīgi apjūsmoja gaiļu un vistu saime, kā rītio, tā vakaros, par savu klātbūtni nenoliedzami atgādinot.
Pludmales teritorijas vietā bija mašīnu braucamais ceļš, uz kura izmisušie tūristi no baltijas valstīm centās iekārtot savus peldekipējumus, nenoliedzami kaitējot savai veselībai, gan no bremžu eļļu paliekām smiltīs, gan no mašīnu garaiņu paliekām, kuras saindē vidi un pludmales smiltis.
Saulessargi, kā jau noprotat, nebija iekļauti cenā un paaugstinātais uv starojums ar melanomu un citu ādas jaunveidojumu risku nenoliedzami tika palielināts visiem atpūtniekiem.
Līdz ar to jāsecina, ka ši atpūta izgāztuvēs, ar apzīmējumu tūrisms, ir tikai pāšapmāns un naudas izspiešana, kurai seko ievērojams drauds veselībai un tiek nodarīts arī morāls un materiāls kaitējums pakalpojuma ņēmējam.

Nedomāju, ka ataisnojums par necilo finansējumu un ceļojuma budžetu 560 eiro apmērā ir ataisnojums redzētajam un piedzīvotajam. Neticās, ka visā grieķijā nav citu vietu, kā vien izgāztuves, uz kurām lepni aizvizina air baltic lidaaparāti.
Katrā tūrisma nozarē ir savi apzināti un neapzināti krāpšanas momenti, kurus nākas konstatēt, bet šādos, kur cilvēka veselībai ir izteikts palielināts drauds diez vai būtu jāpastāv atjaunotā latvijas valstī.

P

Комментарии (5)

O Oskars 12.10.2019

A ko tu gaidiji pa tādu naudu zelta bedri?

Pacco_al 12.10.2019

Nu var būt sākumā vajag iepazīties ar valsts uz kuru brauc apskatīties internetā, kāda būs šī viesnīca, kur viņa atradīsies.
Tūrisma aģentūra nevērtē viesnīcas un nepiešķir vai nenoņem zvaigznes tām viesnīcām, kuras nepatīk tūristiem. Noteikti pretī ir cita Grieķu tūrisma firma, kur tad no tā cik viņiem samaksā kūrē visu pārējo.
Pati viesnīca noteikti vispār saņem grašus, tāpēc arī neviens tur neskries izdabāt, jo bez variantiem jums tur būs jādzīvo atvēlēto dienu skaits.
Viss ir tikai loģiski.
Redzēju vienas tūraģentūras līgumā, ka tā neatbild par cerībā un gaidām, kāds izvirza mūsu kaprīzie, bet tanī pat laikā nespējīgi maksāt, tūristi.

M Māra Kirkopa 13.10.2019

Māra Kirkopa

M Māra Kirkopa 13.10.2019

Man ar Tez tour tikai labākā sadarbība ir bijusi, nevajag ņemt viesnīcas zem 4*,un arī pašam painteresēties uz kuru valstī braucat un kādi komentāri par izvēlēto viesnīcu, zem 4*var būt visādi pārsteigumi, pati nekad neņemu viesnīcas zem 4 *, bet draugi visādus pārdzīvojumus ir stāstījuši.

really? 13.10.2019

dzivee turpmak noderes,ja zinaasi,ka zvaigznu standarti viesnicas atskiras dazadas pasaules valstiis, ipasi jau dienvidu zemes sie standarti parasti ir zemaki!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы