www.sudzibas.lv TEZ TOUR izbojāts atvaļinājums

Tez Tour - izbojāts atvaļinājums

Pirms ceļojuma noteikti vajadzētu izlasīt atsauksmes par hoteli,jo dažkārt mēs pērkam kaķi maisā.Jūlija mēnesī atpūtāmies Alānijā 4* hotelī Asrin Beach,kur vienīgais pozitīvais bija labs skats no loga.Baseinā bija piebērts hlors tādā koncentrācijā,ka nevarēja saskatīt dibenu,uz ko TEZ tour pārstāvis atrunājās,ka baseinā netīšām iekritusi burka ar dez.līdzekli.Pludmale netīra,pie tam smiltis pelēkas un ieeja jūrā akmeņaina.Pēc gaļas izstrādājumiem jāstāv garās rindās un ja esi atnācis nedaudz vēlāk-vari palikt ar pustukšu vēderu.Taču tas nebūtu būtiskākais,galvenais mūsu operatora pārstāvis,bija tāda sajūta,ka viņš pārstāv nevis mūsu intereses,bet hoteļa,pie tam pat nemaskētā veidā un nekaunīgi.Par tādu darbu un dezinformāciju,pie mums Latvijā viņš slaucītu ielas.
Vēlāk ar piemaksu mūs pārcēla uz 3* hoteli Kleopatra Alis un šeit varu piekrist vienai atsauksmei-šo hoteli var glābt tikai to nodedzinot.Patīkamu atpūtu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы