LV RU
www.sudzibas.lv Tele2 Visi klienti vienā maisā

Tele2 - Visi klienti vienā maisā

Esmu tele 2 klients jau apmēram 4 gadi. Šo gadu laikā neesmu kavējusī nevienu maksājumu. Arī pēc izdevīgās 50 procentu atlaides beigām konkrētajam tarifam paliku kā viņu klients. Netika laicīgi nomaksāts viens rēķins. Un ar mani neviens nav sazinājies un atsūta paziņojumu ka ja līdz konkrētam datumam nenomaksās uzreiz parādu piedziņā.

Vispār domā ar galvu tas tele2? Tiešam visi klienti jāliek vienā maisā? Vispār saprot ko nozīmē ka kādu ieliek parādu liedziņā? Tā ir Melnā svītra pāri un nevienā bankā es nevarēšu pretendēt uz jebkādu aizdevumu.

Varēja tak uzlikt kādus procentus par nenomaksāto mēnesi, bet nu ne jau uzreiz paradu piedzina likšot.

Sliktā attieksme pret klientiem.

08.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Tele2 Latvija Ответ от представителя 08.02.2021

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam , lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai

Комментарии (1)

W winmy 09.02.2021

Не надо брать кредиты, надо жить по средствам.
Nevajag ņemt kredītus,ir jādzīvo pēc tā, cik tu pelni.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы