LV RU
www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss, lobē atsevišķas bankas

Tele2 - Slikts serviss, lobē atsevišķas bankas

Sveiki.

Esmu tele 2 klients ar vairāk kā 2 gadu stāžu. Nav ļoti daudz, bet tomēr. Uz mans vārda tur ir 3 telefona numuri, kā arī uz nomaksu paņemti 2 telefona aparāti un rūteris. Tā kā uzņēmums elektroniskajiem norēķiniem piedāvā tikai 3 bankas - Swedbank, Seb Bank un citadele, bet pašam ir Luminor, tad ikmēneša rēķina apmaksa tika veikta no sievas Seb bankas konta. Pagājušajā nedēļā vēlējos uz nomaksu iegādāties datoru, taču tagad man paziņo, ka norēķināties par to sieva vairs nedrīkst. Skaidras naudas norēķini apkalpošanas centros neesot iespējami. Sanāk, ka ja topošajam klientam nav konta iepriekš minētajās bankās, jāmeklē cits operators. Vēlējos savam pieslēgumam pievienot vēl 2 manu bērnu telefonus, bet izskatās, ka jāmeklē cits operators.

12.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Tele2 Latvija Ответ от представителя 12.02.2021

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

Комментарии (4)

D Dontkillmyvibe 12.02.2021

Ja nepilnus 40 centus nevar atļauties komisijas maksai, tad par kādu naudu tu nomaksu segsi? Nav ko dzīvot pāri saviem līdzekļiem.

B Birkenbaums12345 12.02.2021

Nesapratu komentāra būtību ?

н НеКариньш 12.02.2021

Ir divi ceļi:
1. nomainīt operatoru.
2. nomainīt banku.

B Birkenbaums12345 12.02.2021

Jā, drīzāk jāmaina operators, jo banku noteikti nemainīšu 🙁

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы