www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss 26.07.21 plkst 11.25 iegājām ar vīru tele2 centrā, jo ir atljautas 2 personas! Bet jūsu darbiniece (blondīne) man lika izziet jo pec manis tav cilvēks, a tas ka mums vajadzeja kopigu tarifu plānu vinai ir pie kājas, tas vispār ir normāli?

26.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

Good Intentions 26.07.2021

Es darbinieces domu gājienu varu saprast, bet lai tas cilvēks stāv. Jūs arī esat cilvēks un tas cilvēks nebija pirms jums.

I Intars56 27.07.2021

Tas ir Kariņa plāns. Padomā kāda valdībai domāšana. Sabiedriskais un veikali pie kases drīkst bùt 10 cilvēki, bet jums 2

B barbaram 24.08.2021

tadai darbiniecei vajadzeja vienkarši paskaidrot, ka Jums ir tiesibas atrasties divata un palikt ari nevis te sudzeties. var but ir jauns darbinieks un nav lidz galam saprašanas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы