LV RU
www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Pa dienu ir normāls internets (lietojams) bet uz vakaru internets vienkārši nav lietojams (no manas puses viss ir kārtībā gan atrodos tuvu internetam, ik pēc reizes restartēju rūteri, nekas Nepalīdz) tele2 vel Saka ka problēmas ir manā pusē...

29.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (2)

Daekadae 30.03.2021

Tas ir tāpēc ka vakaros visi sēž internetā un iespējams atrodas uz vienas frekvences ar tava rūtera frekvenci.

M mozilla34 31.03.2021

Cilvēks (Tele2 klients) nav vainīgs, ka tā notiek. Pārgāju arī uz LMT (priekšapmaksas karti), tā lai nav nekādu pinķerīgu līgumu uz priekšdienām, nopirku arī rūteri - Mikrotik Chateau modeli (nav lēts, bet labs, parastajiem lietotājiem konfigurācija gan sagādās lielas galvassāpes), un internets strādā ideāli. Jā, piekrītu par frekvencēm, B20 vakaros darbojas sliktāk, taču B1 un B3 katra iet virs 100 mbps, ar agregāciju iet pāri 200 mbps, neatkarīgi no dienas daļas. Jāsecina, ka LMT nav šādu problēmu, ka "vakaros visi sēž internetā" un internets aiziet pa burbuli.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы