www.sudzibas.lv Tele2 Palicis lēns bezvadu internets

РешеноTele2 - Palicis lēns bezvadu internets

Rudenī sākām lietot tele2 bezvadu internetu mājai. Sākumā viss bija kārtībā un varēja skatīties gan Smarttv, gan reizē lietot internetu gan datorā, gan telefonos. Jā vakaros internets bija lēnāks ~15mbps robežās tomēr ar to pietika visai ģimenei. Taču sākot ar 2021 gadu 4g tīkla ātrums vakaros ir samazinājies līdz 1mbps. Šādu internetu lietot nav iespējams. Tele2 visiem veidiem cenšas atrunāties ka viņu pusē viss ir kārtībā. Vaina ir rūtera novietojumā, vai rūterī utt. Cien. , tele2 ja tā būtu tad interneta ātrums nakts stundās nesasniegtu 50mbps! Šis fakts norāda tikai uz to un vienīgi uz to, ka jūsu raidīšanas ierīces netiek galā ar datu plūsmu noslodzes stundās! Lai tele2 nevarētu uzrakstīt, ka vajag detalizētāku informāciju tad zemāk info:
1. Mainītas dažādas rūtera atrašanās vietas visur ir pilnā zona 4 - 5 iedaļas!
2. Rūtera iestatījumos ir likts gan auto, gan 3g, gan 4g režīms. Smieklīgi, ka vakaros 3g režīms izspiež 5mbps un nākas pārslēgties uz to lai kaut cik lietot internetu!
3. Rūtera sim karte ir likta arī citās ierīcēs un visās ir viens un tas pats!
4. Lēns 4g internets ir arī mobilajos telefonos ar citām tele2 sim kartēm! Tātad tā nav rūtera vaina.
5. Kā jau minēju naktīs tas pats rūteris tajā pašā vietā strādā uz 50mbps. Tāpēc rūteris ir kārtībā, nevar būt tāds brāķis kurš liek rūterim izdomāt, ka pēc pusnakts tas sāks strādāt ātrāk.
6. Protams adresi šeit neatklāšu, bet pēc tele2 lapā pieejamās kartes šajā vietā ir jābūt 4g uz ko arī norāda tele2 info tālruņa darbinieki.
7. Info darbinieki ieteica mainīt arī wifi uzstādījumus 2.4ghz vai 5.0ghz arī tas tika izmēģināts.

Tele2 ievilina klientus, iedod parakstīt līgumu no kura atsakoties jums būs jāmaksā par rūteri un tad nespēj nodrošināt normālu pakalpojumu. Ir jājautā Ptac vai šajā gadījumā nav pārkāptas patērētāja tiesības!

Ответ от Tele2 Latvija Ответ от представителя 01.02.2021

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Дополнено LLaan 02.02.2021

Tele2 kontaktējas, taču interneta ātrumu tas neuzlabo. Gaidīšu nedēļu tad jāmeklē cits pakalpojuma sniedzējs. Žel, bet maksāt par neizmantojamu pakalpojumu nav vērts.

Жалоба успешно разрешена LLaan 17.02.2021

Pēdējās dienās interneta ātrums ir kļuvis labāks. Vismaz var skatīties TV.

L

Комментарии (1)

M mozilla34 10.03.2021

Vai tev @LLaan joprojām interneta ātrums ir daudz maz normāls?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы