www.sudzibas.lv Tele2 Tele 2 lēns internets

Tele2 lēns internets - Tele 2 lēns internets

Tele2 lēnais internets ir atpakaļ, pirms kāda pusgada ir kā bija palicis labāk.netērejiet laiku sarunām ar viņu konsultantiem. Nelīdzēs ne ierīces restarts, ne uzstādījumu mainīšana, ne rūtera novietojums, utt. Viss tas ir pēdējās muļķības tikai viena fakta dēļ - naktī tas pats rūteris, tajā pat vietā dod laukā fantastisku ātrumu. Parasti pārslēgšanās uz ātro internetu notiek stipri pēc pusnakts uz brīdi pat pazūd interneta savienojums. Izskatās pēc apzināta interenta shapinga, throllinga! Ja iedotu kaut pusi no nakts ātruma, sūdzību nebūtu. Tagad viņi uzrakstīs, ka gaidām detalizētu informāciju 😀 simtiem reižu no simtiem cilvēku jūs esat saņēmuši vienas un tās pašas sūdzības, visi jūsu priekšlikumi ir izmēģināti, ir pat papildus antenas pirktas. Tas neko nedos kamēr neatvērsiet to interenta "krānu" nedaudz vairāk dienas laikā. Ja lejupielādē vēl ir paciešama tad augšupielāde ir ārpus jebkādas kritikas, strīmošanu ar tele2 internetu varat aizmirst dienas laikā!

L

Комментарии (7)

V Valentins Krakauskis 19.11.2020
zona

Raustas zona dzīvojam un strādājam pierobezas joslā aiz Ludzas 25 km uz krievijas pusi, tur kā internets pasakiet lūdzu nebūs njarapo pa kalniem lai zonu atrastu

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G Gulbenietis 09.09.2021

Ja strīmi ir ļoti svarīgi, tad pārējos ģimenē noliec pie televizora un vadu ieliec pa taisno kompī. Man bija mājās vienu brīdi divi neti un pat tas, ka rūteris stāvēja netālu no kompja, bremzēja ātrumu tam kompim ar vadu. Rūteri svarīgās ikdienas lietās ir jāaizmirst, ja gribi savus 500 mbit/s un vairāk.

Y yuris72 09.09.2021

Šovakar Saldū ir galīgs bardaks ar PINGu; nelīdz ne rūtera ne kompja restarts. Sākumā domāju, ka kādi Win10 fona procesi tērē trafiku, bet nekā.

B Boga 11.10.2021

Arī problēma ar tele 2 internetu, gan telefonos ar sim, gan datoram un televizoram, pec jusu rakstiem izskatās, ka vieglāk būs nomainit operātoru un neteret laiku ar tele2.

G Gulbenietis 12.10.2021

Kur atrodies? Ja tā nav djerevņa, tad jābūt iespējai pieslēgt labu netu. Pat mazākās pilsētās šobrīd parādās atrāks nets..

J Juris Stagis 06.11.2021

te citi runa par ludzu latgali man limbazu pilsetas tuvuma nav internets ne telefona ne majas internets pazvana tiem mulkiem restsartejiet ruteri fufels bet rekinu atsuta divas nedelas atrak.krapnieki nevienam neiesaku to tele2

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы