www.sudzibas.lv Tele2 Lēns internets

Tele2 - Lēns internets

Internets praktiski nelietojams, vakara interneta atrums ir 4mbps kas ir ļoti nepietiekami lai pat paskatitos youtube, ka ari esmu vieniga ierice pie rūtera un esmu piesledzies ar vadu pie datora. Aizgāju uz tele2 un teica lai nolieku pie loga tuvak laigan jau staveja pie paša loga un teica ka neko tur nevar izdarīt. Telefona internets tik pat lēns un nelietojams. Naktīs kad visi guļ ir 50mbps. Neiesaku ņemt tele2 majas internetu, jo no viņa atteikties nevar jo tad ir jāperk viss rūteris kas ir uz nomaksu. Sliktākais internets visā Jūrmala.

31.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

K kukuruzniks 31.01.2022

Pilnībā piekrītu! Man ir Tele2 mobilais internets. Nu šausmas. Visu laiku čakarējas un neiet. Nemitīgi pazūd, raustās, pārlūks ilgi domā, tad nākas pārslēgties uz Wi-fi, kas ir Tet. Tur pilnībā cita lieta. Reizēm nesaprotu par ko Tele2 maksāju. Tas nav nekāds 4G, labi ja 2G.

M Max2020 31.01.2022

Piekrītu! Mājas arī lietoju Tele2 mobilo internetu tikai tas nav ar pieslēgumu ber ar ZZ priekšapmaksas karti un Bezlimita Internets tarifu plānu 2,49€ nedēļā tātad jebkurā brīdī varu atteikties taču joprojām lietoju jo īstu lētu alternatīvu nav tādēļ šī ir viss labākā no visām. Lietoju šo sim karti labākajā no 4G piedāvātajiem rūteriem Huawei B818-263 tātad jābūt pilnīgi labam un ātram internetam bet ta kā Tele2 bāzes staciju ir diezgan noslogota jau kādu vismaz 1 gadu jo agrāk bija mana adresē daudz labāk kad pat vakarā varēja saņemt 10-15mbs taču tagad pat tad kad rūteri nomainīju uz minēto ātrums knapi no 5-8mbs tātad par maz priekš normālas lietošanas. Tele2 teica kad šogad ir plānoti kapacitātes uzlabošanas darbi bāzes stacija bet nezinu vai tas ko ļoti līdzēs un cik ilgi vēl būs jāgaida un tas viss Liepājā precīzāk Jaunliepāja. Vienalga ko teiksiet par Bites mobilo internetu labu vai sliktu bet diemžēl manā adresē Bite vakarā telefonā var dabūt pat ap 50mbs tāda ir šī situācija jo Tele2 lēni savas bāzes stacijas uzlabo un izskatās kad arī Tele2 kvalitāte ir diezgan kritusi tāpat kā LMT tīklā noslodzes dēļ. Ar Biti man vismaz viss ir apmierinoši ar interneta ātrumu lai ka tam ticēt negribās bet vienalga Tele2 kopumā ir labāks operators no visiem trīs Latvijā gan kvalitātes un cenas ziņā gan pie visiem mīnusiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы