www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Šī blēžu kompānijā sākusi jauno gadu ar to ka 15 eur, vieta piestāda rēķinu par 136 .58 eur, un sazinoties ar operatoru Saka ka rēķinu nav iespējams pārtaisīt un viņš jāapmaksā, tātad man ir jāsponsorē tele2. Es tagad saku noželot ka pārgāju pie jums janvāra beigas. Šādas pašas situācijas dēļ es biju aizgājis no jums projām padsmit gadus atpakaļ, nu ko laiks iet uz priekšu bet tele2 nemainās pretēji menedžeru apgalvojumiem, ka bija blēži tā arī palika. Jā kāds domā sadarboties ar šo kompāniju ļoti labi vispirms padomājiet.

09.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Pēteris Aboļevičs 09.03.2023

Lūk uzņēmuma atbilde
Es saprotu Jūsu situāciju.

Redzu, ka tā ir nodota atbildīgajai nodaļai izskatīšanai. Šis process aizņems 2 nedēļas kopš tās nodošanas tālāk. Respektīvi, situācija tiks izskatīta līdz 21.03.2023. Ja tiks veikts pārrēķins, tas tiks ieskaitīts Jūsu Tele2 kontā.

Rēķini katru mēnesi tiks izsūtīti, lai Jūs redzētu pakalpojumu maksu, ko izmantojāt. Ja izveidosies pārmaksa, tā tiks attiecināta uz nākamajiem rēķiniem līdz brīdim, kad pārmaksa samazināsies līdz 0,00 EUR.
Interesanti bet ja kļūda būtu kādi 10000 eur rēķins ari būtu jāapmaksā?

Комментарии (2)

T taisnibassargs3 09.03.2023

Iesaku pāriet uz biti, varbūt nav latvijā labākais tarifs un piedāvājums, bet ir sakarīgi operatori un vismaz pa maniem 10 gadiem esot klients bitē man nav bijis, ka pēkšņi rēķinu pārtaisa 10x dārgāku, nu bija incidents vienu reizi kad līgums beidzās, bet to ātri atrisinājām. Tele2 ir slikts un es arī neiesaku viņu izmantot.

N nauriuss 25.04.2023

Nevar tāpat vien rēķins tā izaugt, kaut kas te ir izlaists.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы