www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Labdien, vēlos informēt arī citus.. Tā kā esmu tele 2 klients jau kādi 5 gadi.
Man nepatīk attieksmē no tele2*kad zvanu un sāku, kad neesmu izmantojusi un abonējusi kautko. Uz ko pasaka, kad neko nevar izdarīt, internetā izmetas, kad tie esot krāpnieki.
Man atnāca ziņa no
apmeklējiet http://ma3.Co/login/2628/37******...6 lai iegūtu islandmob saturu. Cena: 2.90eur nedēļā. Lai apturētu, sūtiet sms stop at uz 1897 [slēpt]@islandmob.com
un Saka operators nē nu jūs varat izdarīt tā, lai nebūtu jāmaksā, bet tā arī nesapratu.
Tad man rodas jautājums cik drošs ir pieslējums?
Varbūt pāriet uz priekšapmaksu?
Tā nav pirmā reize!

24.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

R RunčaĶepa 24.11.2022

Tu vari uzlikt 0.01 centu limitu paaugstinātas maksas pakalpojumiem, un nekas tāds vairs nebūs.
Starp citu, brīnos, kādas lapas ir jāapmeklē, lai dabūtu šādas visādas abonēšanas...

Good Intentions 24.11.2022

Tas ir pie visiem operatoriem, ne tikai T2. Mani arī īzbrīna, kur vajag brist, lai dabūtu tādu figņu. Labākais variants ir, tas ko RunčaĶepa ieteica.

T Taisnīgums777 20.03.2023

Šādiem pakalpojumiem pieslēdzas pats lietotājs nevis Tele2. Nevajag ievadīt savu telefona numuru visādos aizdomīgos saitos. Kā arī varu pateikt pēc pieredzes - lai ko šādu abonētu tu vispirms ievadi savu telefona numuru viņu saitā - saņem sms ar apstiprinājuma kodu kuru tu ievadi tajā pašā saitā un tad tikai sākas abonēšanas maksa katru nedēļu, un tajās sms vienmēr ir norādīta maksa par pakalpojumu. Šeit nav operatora vaina bet gan tikai un vienīgi paša lietotāja vaina. Un ja uzskati ka pats to nedarīji, tad nedod savu telefonu nevienam, kas zin kas to izdarīja. Arī vienmēr var meklēt šo pakalpojumu sniedzēju rokā un lūgt lai atgriež naudu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы