LV RU
www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

30.11.2020 no rīta, tīrot sava telefona atminu ar parasto telefonā uzstādīto programmu, telefona ekranā izlēca programmas reklāma, kas piedāvājas attīrīt vairāk telefona atmiņas nepieminot par nekādu saistību vai samaksu. Nospiedu to un uzreiz no 1868 atnāca īsziņa, ka es esot pasūtījis un maksājums esot pieņemts par silentium.5 eiro! Uz šo pašu telefonu nekavējoties aizsūtīju divas īsziņas: neko neesmu apstiprinājis un nekādu maksājumu neveikšu krāpniekiem.
Šīs īsziņas-gan no 1868 gan manas atbildes ir saglabātas manā telefonā.
Kāpēc tikai 5 eiro? Varējāt arī 5000 eiro uzrēķināt, kur tad starpība, ja jau ar vienu klikšķi iemanāties no cilvēkiem izkrāpt naudu, par to ko viņš nepasūta un nevēlas?
Rēķinu esmu apmaksājis, bet par tele 2 biju augstākās domās, šobrīd vemt gribas uz jūsu karoga!

07.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

P predefined 03.01.2021

Bet tas taču nav Tele2 pakalpojums. Kāds sakars šeit ar Tele2...

A Aivars Adamovs 04.01.2021

Tele 2 piestāda spama rēkinu,lūk kāds sakars

V Vadims 25.01.2021

Man mammai arī tele2 un arī tas pats, ar vienu klikšķi nosūta to sms un 5 eur prom! Kā vispā šadu var atļaut? Vai TELE2 nevar neko izdomāt prasot apstiprinājumu maksājumiem caur sms? Jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums par krāpšanos!

P predefined 25.01.2021

Iesniegumu par krāpšanos vafi rakstīt uz tiem uzņēmumiem, kuri ar reklāmām izkrāpj naudu. Tele2 nodrošina tikai SMS tehnisko nodrošinājumu, un nekādā veidā nevar būt saistīts ar tàm visām mahinàcijām.

Brīžiem fascinē, cik cilvēki ir tuvredzīvi, un visu vainu veļ uz pirmo kas pagadās, nemaz nemēģinot iedziļināties situàcijā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы