LV RU

Tele2 - Internets

Jau kuru mēnesi pēc kārtas vakaros interneta ātrums krītas līdz 100 kb/s, ātrums svārstās ap 100kb/s, brīžiem palielinās līdz 150. Maksa par pakalpojumu tiek iekasēta pilnā apmerā un uz sniegto sūdzību, tele2 pat nav atbildējis. Ja tas būtu vienā ierīcē, varētu meklēt problēmu ierīcē, bet runa par 3 ierīcēm, uz kuram nav iespējams strādāt dēļ lēnā interneta.

02.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

T Trojan691 03.04.2021

Nesaprotu kas notiek ar to tele2. 8 meneshus viss bija diezgan labi un tagad vispar nav iespejams neko dariit.

E Ervins Steins 05.04.2021

Nav speedtesta, bet problēma tieši tāda pati, ar 100 kb vakaros un brīvdienās nav iespējams strādāt, kad informācijas plūsma būtiska pat uz sekundēm, un runa nav par spēlēm, bet ienākuma avotu. Pretīgākais tas, ka LV balamutes sola risināt, saka ka risina, tajā pašā laikā nekas netiek darīta. Lielais prospekts Ventspilī, sen jau tādas problēmas, labi ka tikai 2 nedēļas pa 2-3 mēnešiem izturos šajā tumšā pagrimuma valstī. Riebums atgriesties. PB vienkārši bezspēcīgi un neko neuzņemās, politiskais vergs.

A Arturs Belovs 05.05.2021

:D, par ko mes maksam?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы