www.sudzibas.lv Tele2 Interneta vājprātība

Tele2 - Interneta vājprātība

Nu ko, esmu LMT jaunajs klients. Pats sevi ar to apsveicu!
Kopš 2021. gada atrodos netālu no TC Dole! Lietoju Tele2 Bezlimitu kopš 2018. gada - bet par ilgiem gadiem nu jau ir apriebies interneta pārklājums.

Maksa tiek iekasēta - no 18.99 - uzcēla līdz 26.99 - riebjās, par to ka lietoju internetu ar ātrumu no 1 līdz 10 Mbit ir jāmaksā dievs zin cik... Pieteicu pāreju no Tele2 uz LMT! Piedāvājums - labāks 26.99 vietā ir jāmaksā 22 eiro - ok. Zvana no Tele2 - piedavā palikt pie viņam pa 8 eiro mēnesi! Es paliktu - bet zinot ka Tele2 pārklājums - mesls, nolēmu pāriet uz LMT. Nu ko varu teikt? Pārklājums uz 70% labāks! Attieksme - lojālaka! Ceru ka Tele2 bankrotēs!

23.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

J Jureta 23.03.2023

Nav saprotams, kāpēc operatori vēl zvana ar it kā izdevīgāku tarifa piedāvājumu pēc tam, kad klients jau ir ar viņiem izņēmies par attiecīgām problēmām, Bite tad vēl uzraksta, ka ciena katra klienta izvēli, un kad jau klients ir izlēmis pāriet un vienojies ar nākamo operatoru, domā, ka klients mainīs viedokli. Tas taču ir bezjēdzīgi pēc tam vēl ko piedāvāt. Neviens savu laiku cienošs klients savu viedokli nemainīs.

Diemžēl man sanāca pretēji - Rīgss centrs, līdz LMT antenai kādi 700 metri, bet Internets bija tik lēns, ka pat ss.lv bremzēja. Pārgāju pie Tele2 - viss kārtībā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы