LV RU
www.sudzibas.lv Tele2 Interneta ātrums

Tele2 - Interneta ātrums

Tele2 ģimenē tiek izmantots jau 3 gadus, 1.5 gadus viss bija normas robežās, internets bija ātrumā starp 5 un 20mbs, bet pēdējos 1.5 gadus viss ir aizgājis pa pieskari, interneta ātrums sasniedz labākajā dienā 10mbs, bet vispār zem 3mbs ātrumu, ar to ne spēles var ielādēt vai uzspēlēt, ne filmas paskatīties, šodien izdomāju tāpēc aiziet dzīvē pajautāt kas par problēmu tele2 apkalpošanas centrā, man pateica, ka 3 gadi skaitās kā vecs rūteris un ir jāmaina (atceramies, ka problēmas jau pēc 1.5 gadiem bija) . Nu labi, paņēmu jauno rūteri un viss aizgāja ideāli, ātrums bez vada bija 30mbs un ar vadu 60mbs... Uz mazāk kā 8 stundām, internets atkal ir zem 3mbs ātrumā un lieki ir paņemts rūteris. Nevienam neieteiktu ņemt tele2.. Mājaslapā man mājai rakstīts uz adreses, ka perfekts 4, 3, 2 g internets, kas tā pa tiešam ir, bet man šis viss liek domāt 1 no 2 lietām, vai nu viņiem ir pie kājas par klientiem un nepalielina torņu daudzumu/efektivitāti, vai arī viņi notēlo varoņus uz mazu brīdi un speciāli limitē cilvēku ātrumu, un es teiktu, ka 2. Variants, jo man rūteris strādā uz mobilajiem sakariem, kas ir praktiski tas pats kas mobilie dati, bet mani telefona mobilie dati dot stabilus 20mbs. 2/10, neieteiktu nevienam sapīties ar šo kompāniju. Rakstu šo anonīmi, jo netaisos pieņemt kādu kompromisu vai piedāvājumu, tikai tāpēc, ka uzrakstīju kaut ko negatīvu, tele2 vajadzētu atvēlēt visiem klientiem savu laiku un labu servisu.

Atā

14.11.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Tele2 Latvija Ответ от представителя 15.11.2020

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Комментарии (1)

J Janis P.a 15.11.2020

Man situācija nedaudz labāka, dienā lejuplāde 6Mbps. Tele2 pārstāvis atbildēja, ka pēc viņu normatīviem pat 5Mbps esot pietiekami pilnvērtīgai interneta izmantošanai un dzirdēt to, ka tie "Mājas interneta" pieslēguma 6Mbps tiek dalīti visu mājas patērētāju starpā ,nevēlējās. Torņa logi arī nerādot , ka tas esot noslogots, tāpēc papildus antenas nestādīšot. Kā tad- dienā 6Mbps , naktī 180Mbps un tas nav nekādā veidā saistīts ar torņa noslodzi! Klaunu bars,laikam cer, ka pašizolācijas laikā zaudēt klientus būs lētāk kā uzlabot torņu caurlaidību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы