LV RU
www.sudzibas.lv Subburger Štovēti kāposti

Subburger - Štovēti kāposti

Ar apkalpošanu viss ir kārtībā, bet kādēļ pie “Rīgas Kungu Burgera” info nav norādīts, ka viens no ingredientiem štovēti kāposti?
Es tajā iekožoties, uz vietas sāku rīstīties, maz pietrūka līdz vēmienam. Tas bija tāds metiens, visu apetīti nosita, labi, metiens nesekoja ar burgeri pret piedāvājuma stendu. Neko tik pretīgu nebiju ēdīs

paldies par uzmanību!

13.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ka

Комментарии (4)

Tu Turkey901 13.11.2019

"Es tajā iekožoties,uz vietas sāku rīstīties, maz pietrūka līdz vēmienam. Tas bija tāds metiens, visu apetīti nosita, labi, metiens nesekoja ar burgeri pret piedāvājuma stendu. Neko tik pretīgu nebiju ēdīs"

Personālu tak arī neviens nebrīdināja, ka ieradīsies tik pretīgs apmeklētājs, kurš izraisa rīstīšanos ar savu paskatu vien un, šķiet, trūka pavisam nedaudz, lai nesekotu metiens ar kaut ko smagāku!

Me Mego izmeklētājs 14.11.2019

Par alergēniem jautāt personālam.

_b _Barons_ 14.11.2019

Mirsti

BondsBonds 15.11.2019

Cena = pakalpojums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы