LV RU
www.sudzibas.lv Subburger Slikts serviss.negaršīgs ēdiens!

Subburger - Slikts serviss.negaršīgs ēdiens!

Atnācu ar draudzeni pusdienās uz šo iestādi origo! Vienas drausmas! Pie kasēm divi jauni puiši attieksme nekāda! Ēdiens drausmīgs! Nerunajot par marketinga trikiem .Ka itka esot dzerieni par brīvu cik vēlas.es piegāju pieliet un man pateica ka tas esot marketinga triks! Vienas šausmas.neiesaku nevienam!

31.10.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Mo MohawkUshanka 31.10.2018

Ja tā tiešām ir, tad tas nav mārketinga triks, bet gan maldināšana. Nekur uz viņu reklāmām par bezmaksas atkārtotu pildīšanu, neesmu redzējis uzrakstus, kaut vai ar maziem burtiem, kas papildinātu vai paskaidrotu galveno "saukli".

Ve Velsim kolt 31.10.2018

Bezlimita glāzes dodas klāt pie lielajiem komplektiem vai arī tās ir iespēja nopirkt atsevišķi, tas nav nekāds mārketinga triks!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы