LV RU
www.sudzibas.lv Subburger Darbinieku krāpšana

Subburger - Darbinieku krāpšana

Gribēju padalīties ar savu stāstu par to kā mani apkrāpa Subburger grāmatvedība.
Strādāju Jelgavā , izdomāju mainīt savu darba vietu un viņiem laikam uzradās vēlme apkrāpt mani.
Atvilka naudu no manas algas, jo vienu dienu kad strādāju kasē bija mīnuss, viņi to paskaidroja tā, ka es biju tas zaglis kurš to naudu piesavinājās sev, toties uzprasot no viņiem pierādīt ar video materiālu , atbildi nesagaidu, tas nozīmē ka šī iestāde ir pārkāpusi 79.pantu , kas paredz, ka bez darbinieka pabrīdināšanas un rakstveida piekrišanas nav tiesību atvilkt no algas jebkādu summu.
Saistībā ar darba maiņu man klāt pie algas būtu arī jāaprēķina to atvaļinājuma dienu skaits, ko neesmu izmantojis, diemžēl uz šo jautājumu man arī nevēlējās precīzi atbildēt , teica ka no sākuma jātiek galā ar atvilkumu no algas, beigu beigās vairāk par dažām jēlām atbildēm tā arī nesaņēmu , tikai apvainojumus kas tika vērsti uz manu pusi.
Ļoti skumja un netaisnīga attieksme pret saviem darbiniekiem , tiešām neieteiktu pieteikties kādā no Subbruger uzņēmumiem strādāt , jo problēmas ar algas maksāšanu ir bijušas jau daudziem darbiniekiem.
Paldies par uzmanību , ceru ka šī ziņa tiks pacelta augstāk , lai visi redz , kā īstenībā izsturās pret darbiniekiem

Te

Комментарии (1)

Fo foer 13.12.2018

Daudzi Narvesen franshiznieki shito ar praktize...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы