LV RU
www.sudzibas.lv Subburger Slikts serviss

Subburger - Slikts serviss

Pirms kāda laika biju Dominas Subburger. Apaklpošana bija auksta, nepieklājīga un vispār man bija jāpastāv pie kases un jāuzgaida, kad darbinieki savā starpā izrunās savas privātās lietas. Domādams, ka tā bija viena tāda neveiksmīga diena, vakar iegāju origo subburger, bet tur notiek pilnīgi tas pats. Darbiniece nepieklājīga, neatbild uz sveicienu, kaut ko ātri runā zem deguna. Komunikācija nekāda, sajūta un attieksme tāda, it kā būtu viņus pamodinājis trijos naktī. Apmeklējuma pēcgarša ļoti slikta. Pats laikam vairāk neapmeklēšu šo vietu, bet ieteiktu vadībai izvērtēt darbinieku atbilstību amatam vai veikt kādas apmācības par klientu apkalpošanu, lai nepazaudētu citus klientus.

19.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Комментарии (5)

T Turkey901 19.06.2019

Vai Subburger vadība drīkst ar Jums sazināties kā ar apkalpojošās sfēras lietpratēju, lai paaicinātu novadīt apmācības par klientu apkalpošanu?

H harris_00 19.06.2019

Es neteiktu, ka esmu liels lietpratējs šajā jomā, lai gan 3 gadus esmu strādājis info centrā. Es šajā gadījumā vairāk domāju vispār par pieklājību (Labdien, Paldies). Lūk, iespējams var palīdzēt - (https://pacagenda.lv/kursi-seminari/klientu-apkalposana).

I iSeeYou 20.06.2019

Subburger vadība slēpjas no darbiniekiem un nemaksā naudu. Domāju, gan vadībai, gan darbiniekiem jau poh uz visiem

T TavaMamma 20.06.2019

Tā tas ir , šādā karstumā strādāt ātras ēdināšanas nozarē ir uzdevums , kurš nebūš pa spēkam kuram katram. Netālu no manas darba vietas ir Hesburger , uz kurieni aizeju pēc kafijas reizēm. Mēneša laikā 2 darbinieki nomainījušies... neiztur. Nervi , karstums , mazs atalgojums.. Kopsavilkums - elementārai laipnībai ir jābūt , bet es nenosodu arītajās reizēs kad nav tik laipns tas kasieris.

K Klientamnavtaisnība 20.06.2019

Jūs runāties atnācāt vai ēst?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы