LV RU

РешеноOptimus Mēbeles - Slikts serviss

Kad šis murgs vienreiz beigsies? Vai tad tiešām ir tik grūti to nolādēto darba laiku samainīt? Domāju ka no plkst. 9:00 būtu normāls darba laiks, kā vairumam veikalu Tukumā. Kā tad lai es to mēbeli nopērku vai apskatu ja strādā no 10:00 , bet vakarā es fiziski nevaru paspēt. Dodiet taču iespēju cilvēkiem iepirkties Jūsu veikalā.

Ответ от Optimus Mēbeles Ответ от представителя 16.08.2017

Veikala darba laiks nekādā gadījumā nav saistīts ar sliktu servisu. Ļoti žēl ka nepatiesa informācja tādā veidā tiek ierakstīta publiskajā telpā. Klientu ērtībām Optimus mēbeles Tukuma veikalam ir lojāls darba laiks, tas ir atvērts pat sestdien un svētdien un pasūtījumus mājas lapā www.optimus.lv pasūtījumu var noformēt visu diennakti.
Optimus administrācija

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 23.10.2017

Uzņēmuma Optimus Mēbeles pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

Dainis 16.08.2017

Ja jau mākat ierakstīt sūdzību, tad kur problēma iepirkties internetā?

P Parstave 18.08.2017

Vai tiešām ir jāsūdzās, ka kāda veikala darba laiks neder tieši Tev? Jo tālāk, jo trakāk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы