Optimus Mēbeles - Slikts serviss

Labdien!
Radusies nopietna problēma ar Optimus mēbeļu produkciju. Tātad, nevienam netraucējot iegādājos no privātpersonas mēbeli optimus mēbeles krēsls, tomēr, radās situācija, ka mēbele bija de Rīga. Es instalēju šo mēbeli savā patstāvīgajā dzīvesvietā zem vanšu tilta pie kastes. Ierādās Rīgas pašvaldības policijas pārvaldes darbinieki un informēja par nepieciešams pārvietoties prom no vietas, bet reklāmā bija norādīts, ka mēbeli var lietot visur un to var lietot arī ārpus telpām, kas būtu ļoti pozitīvs risinājums manai nestandarta dzīvesvietai. Tātad, es pašvaldības policijas pārvaldes darbiniekus informēju, ka es esmu tiesības izmantot šo mēbeli arī izmantot šeit, pamatojoties uz krimināllikuma 3. Pants. Krimināllikuma spēks uz gaisakuģiem, jūras un upju kuģiem ārpus Latvijas teritorijas

lūdzu pārskatīt lēmumu un noskaidrot, vai tiešām mani ievietot izolatorā uz atlikušo nakti bija pozītīvakais risinājums, kādu varēja pielietot dotajā situācijā.

27.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (6)

K Kandoms 27.04.2020

Vne ble! Es no maksimas 1x pirku saliekamo galdu, man teica ka cela vidu nedrikst likt, lai gan bija rakstits ka var visur lietot!111111

D Domaataajs 27.04.2020

Kādu primātpersonu (cik saprotu, Jūsu) mēbeli aizveda? Kāds bija pamatojums preces atņemšnaai? Kas norādīts protokolā? Ir arī cits foto, nevis reklāmfoto?

E elposana 27.04.2020

Nu labdien

Tatad mebele nemaz netika aizvesta bet pasvaldibas policijas nekaunigas ricibas del aizvests tiku es. Situacija bija sekoijosi tada, ka es argumenteju ar policijas partstavjiem par notikuso, bet tioe nelava veikt papildus paskaidorjum us par manis vjietas utilizaciju. Nemot vera to, ka no Vansu tiku transportets uz policijas sia izolatoru "septitas debesis" tas noveda pie problemas, ka nespeju nosargat to no zadzibas un mebele r nozagta.

Sit=uiacija patiesam loti nepatikjama,.a

N Noboby 27.04.2020

Laikam zem tilta būdams saelpojies par daudz fungusu sporas un Tev ir radušās nopietnas halucinācijas

A aicis24 27.04.2020

Šitas jau tas, tipiņš,kurš ik pa laikam izdomā kādu stāstu.Vienkārši uzmanības trūkums un smadzenes kukū.Tas arī viss.

E elposana 27.04.2020

Ta

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы