www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Slikta apkalpošana

Optimus Mēbeles - Slikta apkalpošana

Ventspils veikalos strādā nekompotenta/rupja pārdevēja, sajūta, ka sajaukusi fermu ar veikalu, jo pret klientiem izturas nelaipni, izskatās, ka vadība neskatās kādi darbinieki veikalā strādā un atbaida klientus. (par pārējiem pārdevējiem varu teikt tikai to labāk).
Lielais prospekts 9 veikalā vēlējos iegādāties noseglīstīti virtuves mēbelēm, un prasīju par papildus līstes noslēggaliem, drausmīgā tonī atcirta, ka mums tādi nav, brauciet uz otru veikalu ja vajag. Laiku atpakaļ bijām noskatījuši virtuves izlietni, un devāmies uz Lielais prospekts 9 veikalu to iegādāties, pārdevējs laipni atbildēja, ka mūsu izlietne esot otrā veikalā uz vieta. Enkuru 5 veikalā šī pati pārdevēja atkal priekšā, atbild, ka šādas izlietnes nekad veikalā neesot bijis, ka mēs kaut ko jaucam, bez maz vai uztaisa par muļķiem, kuri nezin ko kur redzējuši.Pienāca cits pārdevējs, kurš apstiprināja, ka mūsu izvēlēto izlietni var iegādāties, bet tā būs jāpasūta. Protams devāmies prom, jo pēc tik "laipnas" apkalpošanas šajā veikalā vairs negribēsim atgriezties. Iesaku vadība izskatīt darbinieces drausmīgo attieksmi pret klientiem.

16.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы