LV RU
www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Neko nevar atrast!!!

Optimus Mēbeles - Neko nevar atrast!!!

Nav ne strīda, ne aizvainojuma. Darbinieki laipni, patīkami cilvēki... Bet, kā var strādāt veikalā kurā paši nevar atrast noliktavā preces? Pēc diezgan Ilgas gaidīšanas, nevar atrast krēslu ko vēlējāmies.. Nu, ok, visādi gadās! Pasutijam arī kumodi, tā neesot bijusi uz vietas, iemaksājam drošības naudu, pie reizes atradīšot arī krēslu un zvanis. Zvana nav, bet aizbraucam paši izzināt kas un kā. Mūsu ilgi gaidītā kumode esot... Bet nevar atrast! Nopietni? Tā ir ņirgāšanās?

01.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Džozefīne 02.04.2020

Neieteiktu neko pirkt tajā optima līnija mēbeļu "salonā". Citādi pēc tam būs sūdzība, ka krēsls pēc nedēļas ir salūzis. :)

K Klientamnavtaisnība 02.04.2020

Par kuriem veikaliem iet runa? Visu laiku tie, kas raksta sūdzības uz veikaliem - neraksta, par kuru pilsētu, adresi, iet runa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы