LV RU

Omniva - Spams

No punkta "Atsauksmes" jūs tikāt vāļā menu sadalē Facebookā... Uz sūdzību tur, es arī atbildes nesaņēmu jau vairāk par 10 dienām...
Dublēšu sūdzību šeit: vakar man atnācis sūtījums (skatīties fočenes) un jau šodien jūs sūtat uz telefonu man savu spamu, lai es atrāk to izņemtu! Diennakts tikai pagāja! Vārbūt es pats lēmšu kad man izņemt sūtījumu!? Jā jums ir problēmas - uzstādiet vēl pakomatus! Nevajag dro*** smadzenes cilvēkiem. Sūtījums ir apmaksāts - varat droši iet d****! Pēc noteikumiem ir 7. dienas, gaidīsiet cik vajag! (Uz 5-6 dienu, jā, atgādinājumu sūtīt ir jēga!) Paldies!

25.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 25.06.2020

Labdien!
Pakomātu pārslodzes dēļ, mēs izsūtam īsziņas visiem šī pakomāta saņēmējiem ar lūgumu ātrāk izņemt sūtījumus, lai atbrīvotu vietu nākamajiem sūtījumiem. Ja nav iespēja to izdarīt ātrāk, sūtījumu var izņemt jebkurā sev ērtā laikā 7 dienu termiņa ietvaros.
Jauku dienu!

Ar cieņu,
Omniva

V

Комментарии (1)

Janis85 25.06.2020

Krasavčegs. Paši vainīgi - lai liek normālās vietās normālus pakomātus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы