LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Sakārtojiet servisu zvanu centrā, zvanu jau kuro reizi un visu laiku jāuzgaida! Es esmu samaksājusi savu naudu un paciņa pazudusi, lai visu atrisinātu vēl katru stundu jāzvana un tāpat neviens nav sasniedzams.
Tad varbūt mainiet šo sistēmu, ka es arī e-pastā varu atrisināt savus jautājumus nevis kārtējo reizi saņemu atbildi, ka man ir jāzvana obligāti no tā numuru, kuru esmu norādījusi sūtot savu paciņu!

28.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 01.04.2019

Sveiki!
Atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām!
Saprotam, ka šis nav tā līmeņa klientu atbalsta serviss, ko vēlamies sniegt savam klientam, tāpēc aktīvi meklējam klientu atbalsta centra speciālistus. Jūs un ikviens cits klients mums ir ļoti svarīgs. Šobrīd esam šī pakalpojuma uzlabošanas procesā, un ceram, ka tuvākajā laikā varēsim uz klientu jautājumiem atbildēt ātri un efektīvi.
Ar cieņu, Omniva

L

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы