LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss!

Omniva - Slikts serviss!

Beidzot arī es vīlusies Omnivā! Paciņu rādā ka kurjers izņēmis no pakomāta. Tālāk vnk apstājies sūtījums un viss.Gaidu 15dienas. Zvanu saka :ka jā ,redzam apstâjies sūtījums, nodos ziņu loğistikas centram. Prasa kā paciņa izskatās. Pēc pāris dienām atkal zvanu saka ka redz risina problëmu un ziņos. Pff ne nu atradīs ne kā. Tracina ka nespēj nogādāt laikus paciņas un tās pazaudē! Liels mīnuss šim uzņēmumam!

29.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (1)

Pacco_al 01.01.2019

Jā ir daudz sūtījumu kuriem piegāde piepeši apstājas, pārtrūkst un nav nekādas informācijas kas notiek ar sūtījumu. Jūs neesat vienīgā. Solījumi atzvanīt ir tukši, neviens neatzvana, pēc vairāku dienu klusēšanas jāzvana atkal un protams neviens neko nezina. Nožēlojams kantoris.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы