LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Omniva aizsūtīja manu paku uz brocēniem kaut gan vajadzēja uz Grobiņu. Telefonu saruna ar operatoru dabūt atpakaļ paku atteica. Vienīgais variants esot piemaksat vēl pusi vērtības un tad paka sasniegsot gala mērķi. Uz čeka arī ir tikai izsūtīšanas vieta uzrakstīta. Līdz ar to nekādu pierādījumu kurš nokludijies. Skaidra prāta stāvēju un rakstīju gobiņas top pakomatu. Protams ka taisnība ir omnivai un ieput viņiem. Neiesaku izmantot šo bordeļa pakalpojumus.

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 20.08.2018

Sveicināti! Gadījumos, kad nosūtot sūtījumu tika norādīts nepareizs pakomāts, nosūtītājs vai saņēmējs var noformēt jaunu sūtījuma numuru un griezties pie mums ar pieprasījumu par sūtījuma pārsūtīšanu, kas paredz sūtījuma izņemšanu no nepareizā pakomāta, atkārtotu šķirošanu un piegādi uz jaunu norādītu pakomātu. Pārsūtīšanas iespējas neietilpst sūtījuma piegādes sākotnējā pakalpojumā. Pārsūtīšana ir jauns maksas pakalpojums. Lai Jums jauka un gaiša šī nedēļa! Ar cieņu, Omniva

F

Комментарии (1)

Pacco_al 09.08.2018

Nu noteikti pašam pirksti līki. Ne to vietu izvēlējies. Tā gadās. Omniva tur nu nebūs vainīga, seko uzmanīgāk līdzi tam ko dari.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы