www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

РешеноOmniva - Slikts serviss

Vnkš šausmīgs serviss! Biju pasūtījusi drēbes no internetveikala, bija noteikts laiks, ka saņemšu to 14.04. , atnāk īsziņa uz telefonu, mans sūtījums ir ievietots pakomata Jaunpiebalgā, bet es dzīvoju Ikšķilē. Labi, zvanu uz omniva, it kā tikām galā ar visu, un manus sūtījumus ir piefiksējuši, ka jānosūta uz noteiktu adresi, un apsola ka sūtījumus saņemšu trīs darbadienu laikā. Ok, paiet divas dienas, man atnāk atgādinājums, ka man Jaunpiebalgas pakomatā vel joprojām stāv viens sūtījums. (bet bija divi) izrādās, vienu sūtījumu ir paņēmuši, otru nē 😡. Ok, zvanu atkal uz omniva, paskaidroju situāciju, atkal piefikseja visu, tagad sanāk, ka abas pakas tomēr nesaņemšu apsolītājās trijās briesmīgi, dēļ šādas cūciskas attieksmes, es netiku uz savu plānoto pasākumu, brīvdienas sabojātas, garastāvoklis arī, nervi čupā🤦😡

18.04.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 18.04.2023

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radītajām neērtībām. Skaidrojam, ka situācija ir izveidojusies vairāku apstākļu sakritības rezultātā – proti, sākotnēji nosūtītājs (interneta veikals), kurā pasūtītas preces, ir norādījis nepareizu piegādes adresi. Kā arī jau sūtījuma pārsūtīšanas procesā ir radusies cilvēciska kļūda. Vēlamies informēt, ka sūtījums šodien tiks izņemts no Jaunpiebalgas pakomāta un cik ātri vien iespējams tiks piegādāts uz Ikšķiles Maxima X pakomātu. Tiklīdz sūtījums tiks ievietots pakomātā Jūs saņemsiet īsziņu ar durvju atvēršanas kodu.

Ar cieņu,
Omniva

Жалоба успешно разрешена RamonaPa 18.04.2023

Veikals ir norādījis pareizo adresi!biju ar viņiem sazinājušies.ta ka nevajag vainu tagad pārlikt uz internetveikalu!

R

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы