www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Kompānija no kuras pasūtīju preci sadarbojas ar omniva. Precei vajadzēja būt nogādātai uz omniva pakomātu. Kādu rītu saņēmu ziņu ka prece atrodas omniva noliktavā taču nevar tikt ievietota pakomātā. Domāju, interesanti - prece ir kleita, kāpēc nevar tikt ievietota pakomātā? Vēl pie ziņas tika norādīts ka prece tiks piegādāta ar kurjeru un lai norādu piegādes adresi. Uz ziņu atbildēju ar adresi un norādi ka varu preci saņemt pēc 17.00. Dažas dienas vēlāk preci atveda - pkst 14.00 saņemu zvanu - atbildu, ka kā jau minēju varu saņemt preci pēc 17.00 uz ko man atbildēja ka šadas iespējas viņiem neesot un ka vedīšot rīt. Pienāk rītdiena. Zvans 10.00 prece ir atvesta... Msn vel paziņoka ja 3x nebūšu mājas preci sūtīšot atpakaļ. Prec ir kāzu kleita kas pašsaprotami ir gaidīta prece. Kā var būt serviss kas nepiedāvā iespēju saņemt preci sav ērtā laikā īpaši ja nevar piegādāt preci primārajā metodē - pakomātā? Cik grūti ir saskaņot 1 dienu kad kurjiers ir rajonā pēc 17.00 es runāju par rīgu - piegādātāji ir uz ceļa visās stundās. Slikts serviss un slikta attieksme.

25.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 27.12.2022

Labdien,

Diemžēl pēc situācijas raksturojuma nevaram identificēt konkrēto situāciju.
Lūdzam sazināties telefoniski uz 27042424 vai rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot sūtījuma numuru, lai varam pārbaudīt minēto situāciju.
Papildus norādām, ka sūtījumi uz adresi tiek piegādāti no pl. 08:00 līdz 17:00. Gaidīsim Jūsu ziņu, lai varam pārbaudīt konkrēto situāciju.

Atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

L

Комментарии (2)

G Gonzo23 25.12.2022

Normāls kurjers atvedīs vakarā, vai aizvedīs uz citu netālu adresi, tāpat visu dienu pa rajonu braukā. To es saku kā bijušais kurjers. Bet nu jāizvēlas kurjers, kurš nav tik noslogots, kā piemēram eksprespasts.

M Melānija 27.12.2022

Man jau šķiet, ka OMNIVA ir vienīgā normālā firma, kas laikā nogādā paciņas. Un tās nekur nepazūd!
Piemēram no DPD man paciņa nāk jau vairāk kā mēnesi. Paciņu ievietoja pakomātā sūtītāja. Parādās, ka kurjers tajā pašā dienā paciņu izņēmis. Un tālāk paciņas ceļi ir neozdibināmi. Rakstīts iesniegums, meklēts, zvanīts. Neviens neko nezin!
Ar OMNIVU problēmad nav bijušas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы