www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

30.09. Plkst. 15: 30 nav iespējams izņemt paciņu, jo taisa apkopi omnivas pakomata skapim. Ar mazu zīdaini nostāvu jau pāris minūtes gaidot, kad tikšu pie paciņas. Jo paciņas saturs ir nepieciešams darbam, kurā man jābūt jau pēc stundas. Pēc vairāku minūšu stāvēšanas, darbinieks apgalvo, ka netikšu pēc paciņas. Tikai pēc stundas, kad man jau jābūt darbā. Dēļ tā, ka nevarēju izņemt paciņu, nebija iespējams šodien strādāt, līdz ar to jūs atņemt uzturlīdzekļus gan man, gan zīdainim. Vai tiešām nav iespējams veikt omnivas skapja tīrīšanu, kad cilvēku plūsma ir mazāka, piemēram naktīs!?

30.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 30.09.2022

Labdien,

Mums ir žēl dzirdēt, ka saskārāties ar nepatīkamu pieredzi.
Pakomātiem tiek veiktas regulāras tehniskās apkopes un uzlabojumi. Mēdz būt situācijas, kad tehnisku iemeslu dēļ pakomātu nav iespējams izmantot un šādos gadījumos mūsu tehniskie partneri dara visu iespējamo, lai darbību atjaunotu pēc iespējas ātrāk.
Esam pārbaudījuši minēto situāciju un brīdī, kad atradāties pie pakomāta, tika palaists svarīgs atjauninājums, kuru diemžēl nebija iespējams apturēt vai atlikt uz vēlāku laiku. Ņemsim vērā šo situāciju, lai uzlabotu savu servisu.

Atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

Комментарии (1)

Good Intentions 30.09.2022

Dažādi gadās taču arī nevajadzēja vilcināties līdz pēdējai stundai. Ļoti interesanti, kas tajā paciņā bija, ka pat nevarējāt pildīt savus darba pienākumus. Ar tekstu "Tikai pēc stundas, kad man jau jābūt darbā. Dēļ tā, ka nevarēju izņemt paciņu, nebija iespējams šodien strādāt, līdz ar to Jūs atņemt uzturlīdzekļus gan man, gan zīdainim." izkalusieties pēc neorganizētas mātītes vāvuļotājas. Tāpat arī darba devēji noteikti nevēlās maksāt par nakts stundām, kā arī ne katrs strādās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы