www.sudzibas.lv Omniva Serviss,kura nav

Omniva - Serviss,kura nav

Ir nepieciešams atgriezt sūtījumu About you!Visu izdarīju kā vajag - iepakoju,ieliku attiecīgajā pakomātā!Taču Omniva laikam neuzskata par vajadzīgu sūtījumu atgriezt,jo sūtījums jau četras dienas stāv statusā sūtījums ieradās pārkraušanas punktā un uz priekšu nekāda kustība nenotiek!Kad tika jautāts,tad neko īsti atbildēt nemācēja!Ja ir iespēja,tad noteikti izvēlamies citu kurjeru kompānijas!

17.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 18.06.2024

Labdien!

Mums ir patiesi žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šādu situāciju. Informējam, ka šobrīd darām visu iespējamo, lai detalizēti noskaidrotu lietas apstākļus.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā.

Ar cieņu,
Omniva

Дополнено aivina 19.06.2024

Līdz šim brīdim nekāda informācija tā arī nav!Tiešām smieklīgs kantoris,kuram sūtījumi vairs uzticēti netiks!

A

Комментарии (2)

Scar 18.06.2024

Tas notika vairākas reizes, bet pēc sazināšanās ar operatoru problēma vienmēr tika atrisināta.

A aivina 18.06.2024

Nu ne manā gadījumā!Rakstīju arī vēl šorīt un teica,ka esot reģistrējuši,lai izskatītu,kas tur īsti ir!Esot iespējamība,ka neesot atjaunināts sūtījuma statuss - bet tas ir - varbūt!Īstas atbildes nebija!Kad izskatīšot,solīja sazināties,nu tad redzēsim!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы