LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Pasūtījums maksa ļoti lielu summu

Omniva - Pasūtījums maksa ļoti lielu summu

Pasūtīja man no liepas sūtījumu, uz Daugavpili, majaslapa raksta ka piegada 2x diena, jav ir 5 diena, un ko jūs domājat mans sūtījums kaut kada veida ir atnācis citam cilvēkam balvi. , tas nav normāla firma omniva man liekas sež 18 gadu vecu idioti kau kāda īrēta dzīvokli un ar kajam nes tos sūtījumus un pat lasit ne mak ja pilsētas un cilvēkus sajauc... Ko ar viniem darit nav ne jausmas uz policiju rakstit sūdzību, jo pasūtījums maksa ļoti lielu summu.

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 09.07.2019

“Sveicināti!

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām saistībā ar sūtījuma piegādi uz Daugavpili. Mēs vēlētos kvalitātes nolūkos noskaidrot vairāk informācijas par šo sūtījumu. Lai varētu pārbaudīt sarunas ierakstus, ar klientu centra pārstāvi / pārstāvjiem. Lūdzam sazināties ar mūsu uzņēmumu ar e-pasta palīdzību un sīkāk izskaidrot radušos situāciju. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs, un Mēs vēlētos padziļināti izskatīt šo situāciju.

Ar cieņu, Omniva

Дополнено Omniva slikts serviss 09.07.2019

nav ko skaidrot , sutijums ir pie cita ciulveka , un tas cilveks izsutis ar pastu man jav , bet jus paniemat un pazaudejat manu sutijumu kuram cena bija 700 eur , atsutijat citam cilvekam..

Комментарии (1)

T Tumšais 20.07.2019

lol

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы