LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Omnivas pārstāve

Omniva - Omnivas pārstāve

Labdien!. Es ticu, ka ir arī uzņēmums kur lolo savus darbiniekus, klientus un izturas kā pret cilvēkiem nevis vergiem, bļauj virsū, nemitīgi nomelno, piedraud kā šajā gadījumā.
Drausmīga attieksme pret saviem '' kurjieriem ''.
Lūgums, mīļie vīrieši. Ja vēlaties saglabāt savu vīrišķību. Ejiet strādāt citā vietā!

12.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Vīrs strādā šajā uzņēmumā jau 2 gadus. Tieši otrādi, ļoti lojāla, pretimnākoša vadība, kura cenšās iedziļināties individuālā situācijā. Ģimenei draudzīga darba vieta ar patīkamiem bonusiem, sociālām garantijām un nekad nav nepārdomāts par tiem, kuri gaida savus vīrus mājās. Patīkami saņemt dāvaniņas bērniem! Paldies! 🤗 ❤️

K Kasparito1290 13.03.2020

Prieks protams lasīt arī kaut ko pozitīvu no šī uzņēmuma ,bet neuzskatu ,ka vārds -kāpt uz galvas ir pareizais apzīmējums .Ir cilvēki ar savu viedokli ,kuri cenšās aizstāvēt sevi . Tāpēc jākaunina,jābļauj un beigās jāatlaiž? To visu var izdarīt solīdāk . Atvainojos ja kļūdos .Iespējams es kaut ko nezinu .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы