LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Omniva/ Bojājums, tika sasista stikla materiāla dāvana

Omniva - Omniva/ Bojājums, tika sasista stikla materiāla dāvana

Vakar, 21.05.2020, man atnāca pasūtijums, kuru man sūtija ar omniva pakomātu. Pasūtījums bija stikla materiāla dāvana, kuru transportēšanas laikā tika sasista. Ir pievienota bilde, kā dāvana izkatijās pirms transportēšanas, un video, kur tiek atverts iepakojums. Uz iepakojuma bija marķēts “trausls”, kā arī uzrakstīts “lūdzu uzmanīgi, stikls”.

22.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 22.05.2020

Labdien!

Mums ir ļoti žēl, ka Jūs esat saskārusies ar šādu situāciju.

Gadījumā. ja Jūs esat saņēmusi sūtījumu ar bojātu saturu, nosūtītājam vai saņēmējam, kam ir sūtījuma satura vērtības apliecinājums, jāaizpilda iesniegums par piegādes kvalitāti. Iesniegums ir pieejams mūsu mājaslapā www.omniva.lv sadaļā "Sūtījumi".

Mēs noteikti izskatīsim šo situāciju.

Ar cieņu, Omniva

Комментарии (1)

hartijs 22.05.2020

Cik jābūt stulbam, lai sūtītu trauslu materiālu pa pastu? Jārēķinās ar iespējamu bojājumu. Reizēm pašiem nesanāk trauslu preci no veikala atnest!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы