www.sudzibas.lv Omniva Nozaudēts sūtijums

Omniva - Nozaudēts sūtijums

Tika veikts sūtījums uz Vāciju, saņēmējam nogādāja pavisam svešu sūtījumu, bet mūsu paku vairs nevar atrast jau 30 dienas! Katru reizi atbild e-pasta tikai ar ziņu, kad mūs informēs! Tika pieprasīta atlīdzība, bet negrasās to veikt, jo cenšas vēl atrast paku! Domāju viss ir saprotams, kad paka jau ir sem cita cilvēka rokas.

15.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 15.02.2024

Labdien!
Mums ļoti žēl, ka piegādes laikā radās sarežģījumi un saskārāties ar nepatīkamu pieredzi. Redzam, ka saistībā ar šo gadījumu jau esam saņēmuši no Jums iesniegumu un tas ir nodots padziļinātai izmeklēšanai starptautiskajiem piegādes partneriem.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un saprotam Jūsu neapmierinātību esošajā situācijā. Mēs Jūs individuāli informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā un sniegsim Jums detalizētu informāciju oficiālā lēmumā.

Ar cieņu,
Omniva

D

Комментарии (1)

J Jevgenijs B. 16.02.2024

Посылка через Omniva в Германию была отправлена 10.01.2024. До сих пор не доставлена и не возвращена!
По телефону никакой информации не дают, только говорят, что выяснят ситуацию и сообщат. На электронные письма отвечают стандартной фразой: "Paldies, ka sazinājāties ar mums. Tuvāko dienu laikā Jums tiks nosūtīts lēmums uz norādīto e-pasta adresi". И так уже две недели! "Iesniegums par piegādes kvalitāti" заполнил 10 дней назад. Обещали ответить в течении недели, прошло уже 10 дней.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы