www.sudzibas.lv Omniva Lēns serviss

РешеноOmniva - Lēns serviss

Nu pat bija gadījums. Veicu pasūtījumu interneta veikalā, trešdien vakarā samaksāju. Ceturtdien un pats veikals gaidīja preci un piektdien ap 12: 00 par virza omnivai. Omniva paņēma sūtījumu tikai 16: 00. Pēc viņu rakstītā mājas lapā viņi Saka ja sūtījumu paņem līdz 17: 00 tad tas būs atsūtīts līdz nākamai dienai un sestdiena arī viņiem skaitās darba diena. Ar sūtījumu pēdējā darbība notika tajā pašā Rīgas terminālī ap 20: 00. Tātad sestdien nekāda kustība paciņai nebija. Svētdien viņi nestrādā. Pirmdien ar jau klāt 7: 00 joprojām paciņa nav kustināta. Tas nozīmē ja šodienas laikā paciņu sāks kustināt tad labākajā gadījumā tā atsūtīta būs otrdien tā jau būs 6. Diena kopš atmaksas, jeb 4. Diena kopš omniva paņēma sūtījumu. Kāpēc tā jāvelk laiks? Varēja vismaz atsūtīt ziņu šādi sanāca, pietam sūtīšanas maksa nebija pati lētākā. Citiem karjeriem parasti ir zemāka Cena un ātrāks serviss.

25.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 25.04.2022

Labdien,

Sūtījumu piegādes laiks atšķiras no izvēlētā piegādes veida - piegāde uz pakomātu vai kurjerpiegāde uz adresi. Sestdienās tiek apkalpoti pakomāti, taču netiek veiktas kurjerpiegādes.
Tomēr, lai varētu sniegt detalizētāku situācijas skaidrojumu un veikt iekšējo pārbaudi, lūdzu, precizējiet sūtījuma numuru. Diemžēl pēc norādītās informācijas nevaram identificēt sūtījumu.

Ar cieņu,
Omniva

Дополнено Austris 25.04.2022

Labdien tas bija sūtījums uz paku skapi. Jau pirmdiens 9:37 joprojām paciņa nav kustināta, viemaz tāda informācija ir izsekošanas datos.

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 25.04.2022

Lūdzu, precizējiet konkrētu sūtījuma numuru komentārā vai sazinoties ar klientu atbalsta centru uz tālruņa numuru 27042424 vai e-pastu [email protected]

Ar cieņu,
Omniva

Жалоба успешно разрешена Austris 26.04.2022

Paldies, saņēmu sūtījumu. Kurjers piegādāja. Kā izrādijās paciņa neesot līdusi pakomātā. Ieteikums omnivai, citreiz ja nelien paciņa var uzzvanīt klientam, piemēram es pats esmu gatavs atbraukt brīdī kad tiek pildīts pakomāts un saņemt paciņu lai tikai ātrāk saņemtu.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы