LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Kurjers sagrieza paku un atvera pasutijumu

Omniva - Kurjers sagrieza paku un atvera pasutijumu

Kurjers atvēra paku un salauza detaļas pasūtītas no aliexpress (pasūtījums bija viss atvērts un sagraizīts, tā ka redzams bildē tā bija pakomatā) , sazinoties ar omnivu viņi palīdziet nevarot, jo es neesmu sūtītajs, pēc viņu vārdiem tikai ja sūtītajs ar ar viniem sazināsies viņi kaut ko izskatis.
Super, kurjeri zog mantas, viņus neuztrauc gan bildes gan zvani, epasti tai paša diena...

05.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 05.06.2020

Labdien!

Mums ir žēl, ka Jums ir nācies saskārties ar šādu situāciju.

Kā iepriekš ar Jums bijam komunicējuši, gadījumā, ja no Ķīnas ir saņemts bojāts sūtījums, saņēmējam ir jāsazinās ar preces nosūtītāju, lai pieprasīt no viņiem izmeklēšanu un risinājumu.

Ar cieņu, Omniva

A

Комментарии (4)

A AiK 05.06.2020

kas ta par dzeltano uzlīmi ?kuru noplesi lai redzētu track number?Vai tik lidosta/muita nav atvērta parbaudīta un tagad gribi no omnivas kaut ko iegūt?

A Albert 05.06.2020

Muitas uzlime 9 un 10 artikls. Sanemu tadas preces gandriz katru nedelu.
Pakas ko atver muita lai parbauditu, ta arii pec tam taisa ciet, seit ka bildee redzams taa ari bija, neko taisit vala nevajadzeja, katra kaste ieksa saplesta un detalas uz pusem parlauztas

BondsBonds 05.06.2020

Te vismaz 3-4 kirjeri iesasitīti..

M manyy 05.06.2020

Nevienu kurjeru jūsu lētie Ķīnas mēsli neinteresē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы