LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Krāpšana, piegādes laiks nepiedodami kavējas

Omniva - Krāpšana, piegādes laiks nepiedodami kavējas

Omniva nepilda noteikumus un krāpjas ar piegādes laikiem. Uzņēmumam nevar uzticēties un brīdinu arī citus! Mājas lapā skaidri norādīts, ka nosūtot paku no pakomāta uz pakomātu to saņemt var nākamajā darba dienā (Covi-19 laikā 1-2dienas vēlāk), taču prece nav saņemta joprojām. Nu jau pagājušas būs 4 pilnas darba dienas! Nr. izsekošanā redzams, ka prece no uzglabāšanas termināļa nav izkustējusies 3 darba dienas! Neizmantošu un neiesaku izmantot šo servisu.

01.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 02.06.2020

Labdien!

Mēs atvainojamies Jums par sūtījuma aizkavēšanos!

Šobrīd, kad strauji ir palielinājušies sūtījumu apjomi, vairāki pakomāti ir pilni, tāpēc sūtījumu piegāde var kavēties, tomēr mēs daram visu iespējamo, lai sūtījumus piegādāt mūsu klientiem pēc iespējas ātrāk.

Aicinām Jūs sazināties ar mūsu klientu atbalsta centru, zvanot uz 27042424 vai rakstot e-pasta uz [email protected], un precizēt detalizētu informāciju tieši par konkrētu sūtījumu. Mēs Jums palīdzēsim un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Ar cieņu, Jūsu Omniva

@

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы