LV RU

Omniva - Bojājums

Šodien 06.03.21 atnāca mans gaidītais pasūtījums pēc apmēram 40min biju pakaļ sūtījumam.. Izņēmu ārā un uzreiz ieraudzīju ka paciņa ir bojāta un mana vestīte arī nedaudz bet bojāta. Piegāju uzreiz pie kurjera kas sēdēja busiņa pajautāju ko man darīt kad paciņa ir bojāta vīns pateica kad jāgriežas pie veikala kura esmu pasūtījusī bet no tā veikala esmu pasūtījusī vairākas lietas un viss bija labi.. Un sliktas atsauksmes nav bijušas ne no vienas manas draudzenes un viņu mājaslapa tādēļ spriežu kad vainīgs ir kurjers kurš veica savu darbu pavirši.. Zvanīju uzreiz omnivai meitene pateica lai rakstu veikalam un veikals ar viņiem sazināsies bet cik ilgi tas process ies... Jāgaida kamēr paciņas atnāks un vēl jāgaida kamēr viss noskaidrosies...

06.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Omniva_Latvija Ответ от представителя 07.03.2021

Labdien!

Mums ļoti žēl, ka Jums nācās saskarties ar šādu situāciju. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sazinieties lūdzu ar nosūtītāju, kā arī lūdzam papildus aizpildīt iesniegumu par piegādes kvalitāti mūsu mājaslapā: https://www.omniva.lv/privats/sutijums/iesniegums_par_piegades_kvalitati.

Ņemsim vērā šo situāciju, un servisa uzlabošanas nolūkos izskatīsim, lai turpmāk šādas situācijas neatkārtotos.

Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju!

Ar cieņu,

Omniva

E

Комментарии (1)

И причем здесь омнива? Ваш продавец/отправитель абы-как запаковал заказ, по этому сами виноваты.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы