LV RU
www.sudzibas.lv Omniva Atsaucība

Omniva - Atsaucība

Vēlamies pateikties šoferim Tiboram kas izglāba grūtā situācijā uz ar savu auto kas pavilka mūsu mašinu tuvāk mājai. Situācija notika starp Grobiņu un Skrundi. Priecājamies, ka jūsu kompānija strādā izpalīdzigi, laipni un saprotoši darbinieki. Liels paldies viņam par laipnību.

Pateicību izsaka audī A4 šofers un pasažiere.

S

Комментарии (2)

S sandra konstantinova 07.12.2018

šodien 7.12 atnāca īssina ,pakomāti pārpildīti saņemt paciņu var pie kurjera, aizbraucu viens puika ar r mobilā tel. lukturīti ložņā pa busu un mēģina kaut ko atrast , cilvēki stāv vējā un aukstumā uz labu laimi,jo nav zināms vai šai busā maz ir šis sūtījums. Par klientu naudu šādi pakalpojumi kauns un negods, ja ir tāda situācija tad nodrošiniet klientus vismaz ar to, ka šī paciņa ir tai busā, un vairakus palīgus.

Mega2018 10.12.2018

Jums vismaz piedāvāja saņemt pie kurjera, man izrādās Omnivas noliktava netālu, paciņu jau cik dienas gaidu, bet tikai pakomātā saņemt varēšu...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы