Sia Next Employment/stipt - Krāpnieki.

Sveiki, vēlos pastāstīt par pieredzi, ar šo kompāniju, tātad Raimonds lv ofisa darbinieks, kas piedāva darbu bmw rūpnīca, kas jau ir meli, tā nav nekāda bmw tā ir http://www.fource.Nl/ strādāt liek šeit, un 5h diena no 17: 00-22: 00 takā spriežat paši cik nopelnīt var, līguma nav nezinat cik h saņemat, pēctam iepazināmies ar lv džekiem, kas pastāstija visadas lietas, uzzinājam cik h saņemam, tas bija 5,78h tīri, kas paliek uz rokas, tad rēķinat nēdēļa 25h, par viesnīcu, kur tevi iemitina, polis kristofers jāmaksā par ēdienu, neatkarīgi no tā, vai tu ēd tur vai nē nedēļā 42e, un tad vēl sakas viesnīcas izcenojumi, bet labi, tatad turpinājums, kāds pateicām, kad nedosimies uz darbu, jo puse no viesnīcas mocijās ar vedergraizēm, zvanija dairis-cilvēks, kas stāsta brīnum lietas par, kkādu brīnum naudu, ko var nopelnīt, bet labi to pectam, tatad zvanīja un kko tur draudēja, kad tika uzdots jautājums, kad būs līgums, uzreiz neko vairs neteica, un to arī teica moldavi, tatad.
Kristofers-polis pilnīgs vnkārši sakot degredējies, kkāds mafijas telojošs boss itkā, kas cilvēkus var atļauties izmest uz ielas, kad vien vēlas, dzirdējam, kas pats, pateica, vieniem cilvēkiem no lv, kad japazūd no viesnīcas jau nakošajā dienā, un zvana un draud, kad būs problēmas, ja neizvāksies, pilnīgs kosmoss, draudēt svešiem cilvēkiem.
Raimonds-latvijas boss itkā: d kkāds nodzēries, kas telefona sarunā izmanto ar klientiem nepiedienīgus vārdus piemēram, kā (poh**, pie di***) , jā raimond tu tā runā, kad gribēsiet viņam kko pateikt, nav jegas viss vienalga, lkm kkāds bijušais maskačkas rajona muķitājs, ja jau tirgojas, un dzīvo mierīgu prātu, bet domāju, kad tas ilgi nebūs, jo kādam tas apniks, veiksmi tev raimond, tavā biznesā, ja tu lasīsi šo.
Kad devāmies prom satikām moldāvu džekus, kas bija draudzīgi un saprotoši, viens parādija cik saņēma algu - 400 eiro, otrs, - 358, par mēnesi, un viens vēl dauzīja galdus no dusmām, kad saņēma tādu atalgojumu par 4 nedēļām, un kad aizbraucam neviens nelikas ne zinis, kur palikām, laikam priecājas tikai, ja tev galvenais ir aizbraukt, padzīvot lielā pilsēta nopīpēties zāli, un saņemt 100eiro menesī, tad tas ir priekš kāda no cilvēkiem, iekrāt, par tādu vārdu aizmirstat vispār, vēl mīnusos paliksiet.
Dalaties, ar pieredzi, lai cilvēki redz, cik drausmīgi var izturēties, veiksmi visiem, un neticat sia''Next Employment'' un Stipt!!!

L

Комментарии (11)

C critical thinker 17.01.2017

mjā, laikam jau kādus bleķus pa konveijeru virzīt var

R Raitis Kurpnieks 17.01.2017

Sūdainā Nīderlande.

C critical thinker 17.01.2017

vo, vo, labāk smaržīgajā --- ē, kur tad īsti?

proverka777 18.01.2017

rakstiet siki sudzibas NVA un policija par krapsanu..

D DaceCetkina 18.01.2017

šis ir tas pats smerdelis???????????

Raimonds Markevičus
11. jan 11:28
DARBS HOLANDĒ
Vajadzīgi strādnieki Holandē meitenes un pāri,darbs pie dārzeņu pakošanas un kraušanas noliktavās un siltumnīcās,darba samaksa 1300-1400 uz rokas pēc dzīves vietas un nodokļu nomaksas, algu izmaksā katru nedēļu darba devējs nodrošina ar komfortablu dzīvojamo platību kurā ir pieejams internets un transportu.Par darba iekārtošanos Latvijā nav jāmaksā,kā arī darba devējs kreditē ceļa izdevumus uz Holandi,izbraukšana janvāris.Darba devējs nav STIPT
TEL.+37127749397

https://www.draugiem.lv/groups/vacija_16002377/?f_tid=6361718

Kādi cilvēki, tāds arī pasūtījums. Normāls cilvēks nekam tādam neparakstīsies, vienīgi lēticīgi idiņi.

L LItleworker 18.01.2017

Sveicināti! Jā,tas ir tas pats,vai jums bija problēmas ar viņu?

proverka777 18.01.2017

Tas ir bijušais Job Center... īstie krapnieki... jaraksta netikai NVA, ja piemēram atņema licenci viņi pēc divam nedeļam dabus jau citu licenci un strādas ar citu nosaukumu. reali jaraksta arī policijā pievienot līgumus. ja bus vajadziga palidzība ar pareizo iesniegumu uzrakstīsanu, droši rakstiet man privatī palidzešu

P PāvelsDaņilko 18.01.2017

Esi maldināts vai apkrāpts? Proti arī normāli rakstīt? Lūdzu, te ir informācija, kā pareizi uzrakstīt iesniegumu Valsts Policijai:

http://www.cietusajiem.lv/lv/es-rakstu-iesniegumu-policijai/

P piko33 08.02.2017

Raimondam nav nekāda sakara ar Latvijas darbā iekārtošanas kantorīšiem viņš strādā pa tiešo ar Holandes aģentūru,mēs caur viņu aizbraucām uz Holandi strādāt un esam apmierināti te nav ne vainas ir darbs un dzīves vieta,kā arī pa ceļu nevajadzēja uz reiz maksāt no algām atvelk pa 50 eur kamēr nomaksā 250 eur.tas kopā ar ceļu un par iekārtošanu Latvijā arī neko nevajadzēja maksāt,visas darbības notiek Holandes aģentūrā JOBCENTERSHAAGLANDEN takā nevajag apdirst ja kāds grib palīdzēt,ja nepatīk ejiet uz LV aģentūrām un maksājiet pa 250-300 eur.plus vel pēc tam pa ceļu un galā beigās nebūs darbs

D [email protected] 04.06.2017
Krāpšana

Lūdzu ..Nekādā gadijumā negriezieties darba meklējumos pie firmas next employment...Sieviete ar uzvārdu jevdokimova jūs apkrāps 100 pr. Un nebūs jums ne darba ne ari naudas.

N nezinu2018 26.06.2017
krāpšana

nekadi 1500 eiro tur nesanem knapi 1000eiro sūdu bedre ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы