www.sudzibas.lv Next Employment aizdomas par krāpšanu

Sia Next Employment - aizdomas par krāpšanu

Reģistrācijas numurs: 40103972382 SIA NEXT Employment
šī kompānija iepriekš pieprasa naudu par darbā iekārtošanu 180Eiro. 40 darba piedāvājumi un visur var bez valodu zināšanām.

Aizdomas ka tas ir tas pats krāpnieku kantoris JOBcenter! kā tiek pieļauta šāda krāpšana!

Комментарии (39)

M Marta 45879 12.10.2016

SIA NEXT Employment, Jobcenter,SATTVA Recruitment - Одна фирма

R rio5 21.11.2017

чтоб они там все сдохли ! блондинка из офиса - в первую очередь !

K kakusik10 24.10.2016

Kads zin par šo firmu kaut ko : GP recruitment?

I Inga Gaile 01.11.2016

Tā ir tā pati bijušā Hansa,kura gadus 15 krāpa cilvēkus.Man tuvus cilvēkus 2 gab.aizsūtīja kaut kur,nezin kur.

U urugvajaparagvaja 09.11.2016

Nu nez vai GP Recrutiment ir tā pati vai tā ir Hansa. GP no sākta gala ir GP Recruitment. Un pie tam diezgan ilgi, no 2008.gada. bet Hansa, cik atceros, vēl pērn sludinājās.

K Kaža 16.12.2016

Esmu divas reizes saistījies ar GPR , galvu čakarēja, bet darbā iekārtoja.

L Liarliar 24.10.2016

Viestur, cik zinu, jā, pat, ja licencēšanas komisijai ir informācija par to, ka kāda no jaunajām darbiekārtošanas firmām ir "ar tiem pašiem vēžiem citā kulītē", nav tiesiska pamata reģistrāciju atteikt. Un tad tie "vēži"turpinās šmaukties. Atliek tikai pašiem mācīties valodu un apmeklēt elektroniski attiecīgās valsts darbiekārtošanas birojus, sazināties un tad izlemt, pieņemt piedāvājumu vai nē. Vismaz nebūs uz kakla n-tie starpnieki. Arī dzīvokļu aģentūras labāk meklēt pašam. Protams, ka drošības spilventiņu ar eiriem vajag gan līdzi , lai var izdzīvot, kamēr cik necik iekārtojas.

I Inga Gaile 01.11.2016

Firma stāsta visādus brīnumus.Darbs jau galu galā mums ir,bet tikai galīgi ne tas,kuru solīja.Solīja Nīderlandē pie siera pakošanas,tikai galā darba devējs smejas,ka ne gaļas,ne siera te neesot!Tagad strādājam pie puķēm,nav jau slikti,bet bijām gatavojušās kaut kam citam.Tā blondā princese firmā melo pat acis nepamirkšķinot!!!!Neticiet viņai un sarunu ofisā ierakstiet,lai pēc tam būtu vismaz kaut kādi pierādījumi.Mēs tā izdarijām un ja vajadzēs ierakstu izmantosim.

F FIRESTORM 666 03.11.2016

INGA GAILE UN VISI PĀRĒJIE KURI IR KRĀPNIEKFIRMAS SIA NEXT EMPLOYMENT APKRAPTIE LŪDZU ATSAUCATIES!!! VARBŪT MUMS APVIENOJOTIES KOPIGIEM SPĒKIEM IZDOSIES PĀRTRAUKT ŠĪS FIRMAS DARBIBU LAI TURPMĀK VAIRĀK NECIESTU UN NETIKTU APKRĀPTI CITI. FIRESTORM 666

M maija 03.11.2016

Darba nav un nevar but .Visu gadu cauri fabrikas nav tads pierasijums ,zinu pec pieredzes .Turklat iekartot kadu pat fabrika ir pagruti ,pat vacu agentam tas ne vienmer izdodas ,jo darba devejs biezi izbrake kandidatus .Tatad vieniga iespeja zem ,kuras 100% iedos darbu ir uz steidzamajiem islaicigajiem pasutijumiem ,kuri neilgs ilgak par 3 menesiem max..Tatad jus driz busiet atkal bez darba -arzemes ...

F FIRESTORM 666 08.11.2016

Ups! Vareni! Gaisā, jūtams Ziemassvētku tuvošanās laiks -ja reiz pat darbā iekārtošanās ağentura sia next employment saviem klientiem piedāvā iekārtošanu darbā un ilgstoši, smagi,grūto tulkošanas darbu 180eiro vērtībā, par "pilnīgi baltu velti". Nespēju, tam noticēt! Bet kur tad,liksies tie klienti, no kuriem jūs iekasējat tos 180eiro? Ne, nu īsti darbā iekārtojat, ne arī,īsti iekasēto naudiņu, bez sūdzešanos, nevēlaties atdot. Kā tad patiesībā būs???

S Sems 09.11.2016

Es esmu izmisis, jau mēnesi gaidu darbu, bet nekas nenotiek un vislaik attaisnojumi! Un nu jau pāris dienas neatbild! Nezinu kā atgriest savus iemaksātos 180€! Ar varu laikam jaiet un jameģina no viņiem dabūt savu naudu atpakaļ!

F FIRESTORM 666 09.11.2016

Prieks redzēt, ka vēl kāds gatavs uz tik, ekstrēmu rīcību, lai atgūtu savu naudu. Mēs tikai pievienotos. Jo sola naudu atmaksāt 10 dienu laikā. Bet ticības jau vairs nav.Ir sajūta,ka atkal tiek novilcināts laiks. Un cilvēku krāpšana turpinās. VISI APKRĀPTIE!!! TAD,VARBŪT BEIDZOT SARUNAJAM LAIKU, VIETU, SATIEKAMIES UN EJAM, ATGŪT SAVU IEMAKSĀTO NAUDU.

č Čupakabra 09.11.2016

Jāraksta NVA, kas izsniedz licenci. Vismaz būs pamats atņemt. Bet gan jau nodibinās jaunu firmu un krāpsies atkal. Morāle - neizmantot nesen licenci saņēmušas firmeles.

S Sems 14.11.2016

Paldies par padomu! Tu atguvi?

S Sems 14.11.2016

Kā varu sazināties ar tevi? Varbūt patiešām kko sadomāsim!

J janitis78 27.02.2017

Labdien!
Paldies par Jūsu e-pasta vēstuli. Informējam, ja Jums ir vēlme informēt Nodarbinātības valsts aģentūru par SIA “NEXT Employment” pārkāpumiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanas jomā, lūdzam iesniegt Nodarbinātības valsts aģentūrā (K. Valdemāra iela 38 k-1, Rīga) pašrocīgi vai ar drošu
e-parakstu (https://www.eparaksts.lv/lv/) parakstīto iesniegumu ar tam pievienotiem dokumentiem vai dokumentu kopijām, kuri ir saņemti / izsniegti no SIA “NEXT Employment” puses (t.sk. dokumenta kopiju, kas apliecina pakalpojuma apmaksu, un iesnieguma / sūdzības kopiju, kuru Jūs iesniedzat SIA “NEXT Employment”).
Vēršam uzmanību, ka atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 26.1 panta piektajai daļai un Ministru kabineta 2007.gada 3.jūlija noteikumu Nr.458 „Komersantu - darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju - licencēšanas un uzraudzības kārtība” 24.9.apakšpunktam Jums ir tiesības vērsties SIA “NEXT Employemt” ar attiecīgo iesniegumu / sūdzību un komersantam ir pienākums 15 darbdienu laikā no iesnieguma / sūdzības saņemšanas dienas sniegt rakstveida atbildi uz saņemto iesniegumu / sūdzību, iekļaujot arī informāciju par iespējamo prasījuma izpildes veidu (strīda risinājumu).


Ar cieņu,
Nodarbinātības valsts aģentūras
Juridiskais departaments
K. Valdemāra iela 38, k-1, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 67021836
pirmdienās: 14.00-17.00
trešdienās: 9.00-12.00
E-pasts: [slēpt]@01D08109.70F927D0

č Čupakabra 16.12.2016

Semam - nē, nav bijusi vajadzība izmantot to Next Employment. Kā Tev pašam -naudu atguvi? Vai varbūt labāks variants - darbu dabūji? Ja esi vēl Latvijā, neessi slinks:) , apskati EURES mājas lapu, tā ir NVA lapā, sazinies ar konsultantiem, dabūsi info kur ko vēl var meklēt. Lai nu kā reizēm gribas sadot tām valsts iestādēm, bet informāciju un labus padomus no EURēm var dabūt.

ar kuru firmu var drosi aizbraukt? tapec ka man sitajs NEXT piedava uz Niderlandiem brauks, un kip ligums maksa 25 Eiro bet es ta palasiju un es tagad nezinu ko darit, braukt man uz Rigu vaj ne

F FIRESTORM 666 20.02.2017

Ar kuru firmu droši var braukt grūti pateikt. Lai netiktu apkrāpts. Tikai nekādā gadījumā ar NEXT EMPLOYMENT. JO viņi krāpj savus klientus. Un aizbraucot ar viņiem, reāli var, nokļūt verdzībā. Rezultātā pazaudēsi laiku,savu naudu un arī darba nebūs.

J janitis78 19.02.2017

Labsvakars, nu te padalīšos ar informāciju par šo kantorīti. Pats nestrādāju, bet pieslēdzos palīdzēt cilvēkiem. Nu info ĻOTI interesanta. Rīgā jau viss ļoti smuki un kolosāli tiek aprakstīts nu īsts sapņu darbs. Cilveks samaksā to 180 eur. Bet par summām sapratu ka katram savādāk. Darba devējs kreditē celu uz Nīderlandi. Latvija noņem no algas 120 par ceļu un šeit arī izdara to pašu. Kas tas par murgu kurš no pārvadātājiem nogādā uz NL ar lidmašīnu? (240eur kopā sanāk) Dzīvošana Rīgā saka maja, bet gala rezultātā tas ir kempinga mājiņas un par gultas vietu ņem 90eur nedēļā! Veļas mašīnas nav, par wifi jāmaksā atsevišķi. Ja gribi tikt iekšā teritorijā Tev jāmaksā par atslēgu 50eur. Cilvēks ieradās tur, gaida kas nu būs---neviens no kontakpersonām nesazinās. 12:30 ienesās polis un sāk bļaut kāpēc neviens nēesot darbā. Nu vispār ja neviens nepainteresējas vai cilvēki maz ir izbraukuši no LV un vai ir galapunktā un koordinātors nav sazinājies, nav ne adreses ne transporta, darbā būt ir tā diezgan pagrūti.Darba apstākļi arī tie labākie, staigā garā slimi poļi un reāli bļauj virsū. Man pastāstīja gadījumu, kad poļu voormans iemeta sejā sievietei bļodu. Nu tur pēc ierakstiem tiesāsimies, bet vai šis rupji sakot homīšu kantoris Rīgā nav aizdomājies cik slikti tas Jums beigsies. Kārtējie palīgskolas pajoliņi kasto vien zin kā apkrāpt cilvēkus. Nu domāju ka no Jums pietiks pāris rakstu soctīklos, bet ar to koncentrācijas nometni Den Haag---- nu tur es personīgi piebraukšu un paskatīsimies kas un cik tur jāmaksā par iebraukšanu teritorijā. Un ar kādām tiesībam ierodoties darba vietā tiek atņemti visi dokumenti un atdod tikai beidzot darbu! Kas Jūs galīgi bailes kaut kur pazaudējuši. Vājprāts.

F FIRESTORM 666 20.02.2017

Sveiki,Jāniti78!
Kā noprotu, pats šobrīd neesi Latvijā. Ar pāris rakstiem, soctīklos nekas nebūs līdzēts. Lai apturētu šī blēžu kantora NEXT EMPLOYMENT, krāpniecisko darbošanos. Tieši pagājuša gada rudenī, vēlējāmies ar šīs firmas starpniecību atrast darbu ārzemēs. Mums, arī tika sasolīti visādi labumi. Par līgumu,samaksajam
katrs 180eirikus. Bet šī firma mainija, darba vietu piedāvājumus, aizbraukšanas datumus, no nedeļas uz nedēļu. Bet, kad sapratām, ka firma krāpjas un ar aizraušanu velk garumā un vēlējāmies atgūt savu iemaksāto naudu,atdeva tikai pusi.
Domāju, ka pirms došanos, strādāt, kaut kur, vairāk, vajadzētu padalīties savā pieredzē un būt vairāk vienotiem. Palasīt komentārus. Nekādi nesaprotu, kā viņiem ļauj gadiem ilgi darboties, nesodīti. BET LAI ATGŪTU SAVU NAUDU, JĀSATIEKAS. UN VISIEM KOPĪGI JĀIET UN JĀPRASA. Brīnums, ka šīs firmas darbinieki, vēl staigā ar savam kājām un nav dabūjuši pa oderi.

J janitis78 20.02.2017

Jap pilnīgi pareizi, nēesmu LV. Bet tieši ;sada vēstule tika nosūtīta viņu sadarbības partneriem NL un šeit tada reputācija ļoti nepatīk. Ja tie pajoliņi savādāk nesaprot centīšos sagraut viņu noieta tirgu. Gan ar laiku savu panāksim un šādi sāks godīgi strādāt. Tie mīz.li p[at baidās uz e-pastu atbildēt.

J Janis Burnovskis 20.02.2017

Mēs bijām 5cilveki aizbraukusi uz Holandi ar NeXT employment starpniecību pārstrādāt.no sakuma vēlējāmies uz gaļas cehu Roterdamā biju Pirmdien uz parunām viņi jautāja kad vēlaties izbraukt teicu uz nedēļas beigām.viņi saka labi piektdien satiekamies līguma parakstīšanai.piegdien vakara viņiem zvanu un jautāju kas ar līgumu.viņi man sāk stāstīti ka līgums atnāks tikai 3 nedēļu laika.bet parunas viņi to neteica.pēc tam piedāvāja braukt uz augļiem un dārzeņiem fasesana un siltumnīcas dārzeņu novākšana.labi bijām ar mieru.nosaukuma teica ka ceļu apmaksa darba devējs un pēc tam atskaita no algas.dienu pirms izbraukšanas saka kad jāmaksā par ceļu uzreiz.aizbrauca uz turieni dzīvošana vagoninos ar garākajiem līdz veikalam 3,5 km gulta blakus toletei matraču apmisti smirdigi.vienkārši sausmas .sasolija ka darba drēbes dod uz vietas un alga katru nedēļu.izrādījās ka darba drēbes nedod un alga 1 reiz mēnesī. Neiesaku nevienam caur sito firmu braukt.vienu cali pēc pirmajam 30 darba minūtēm atlaida par to ka nogrieza 2kruminus netisam otru atlaida pēc stundas par to ka sajauca vagas.vienkārši sausmas

J Janis Burnovskis 20.02.2017

Jaa un par dokumentiem arii .pirmajās diena atnema .un negribēja atdot kad saku agresīvi ar viņiem runāt vakara pēc darba tad ar negribīgi skatu atdeva.

J Janis Burnovskis 20.02.2017

Gulta un blakus tolete bez durvīm.75 eiro no cilvēka nedēļā 3 cilvēki mājiņā????

F FIRESTORM 666 20.02.2017

Vajadzēja jums tur visiem cietušajiem apvienoties un sadot tiem poļiem. Jo pēc izlasītā, ne strādāt tādos apstākļos, ne dzīvot kāds normāli var. Un kur nu vēl tādu naudu, par tādiem apartamentiem prasīt.Absurds.

B Brokmens 05.04.2017

Durvis tik pietrūkst:( Lasot šos stāstus ... raudiens nāk virsū...
Ja viņi mani par baltu velti aizvedīs uz kādu citu valsti , tad es pieņemšu viņu pakalpojumus..
Bet Latvijā viņiem maksāt netaisos , ja nu vienīgi visu cietušo vārdā kārtīgi tos purnus atdauzīt varētu :)
Ar kuru galu mūsu deputāti domā ..?
Viss jau sen gadiem zināms , bet neviens lietas labā neko nedara.!
Kas to zin cik cilvēki tā arī palikuši kaut kur pasaulē..

J janitis78 27.02.2017

Nu lūk, šeit arī būtu risinājums, ja novāksies kādi pār desmiti vēstulītes-----tie mūdži nekur neliksies. Bet tā interesanti paliek. Kāpēc pēc neitrālas personas sazināšanās ar IQ Packing Sistems nez kāpēc apstākļi uzlabojas stundas laikā. Un transports arī vairs nav jāgaida stundām:)

A AHDV 28.02.2017

Labdien!
Nezinu ar ko lai sāk!...Ir tik briesmīgi, ka vārdu trūkst! Šo vēstuli rakstu, lai jūs neiekristu šo krāpnieku gūstā!
SIA NEXT Employment Aleksandrina Jevdakimova! atcerieties šo firmu un šo personu, tie ir viss lielākie krāpnieki Latvijas teritorijā!
Nekādā gadījumā nebrauciet caur viņiem!...,viņiem ir tik daudz darba vakanču, bet visi ceļi ved uz vienu vietu!, un tā ir pakošana firmā ar nosaukumu IQ PACKING. Tā ir vieta, kur latvieši vergo par kapeikām, sola 40 stundas nedēļā, bet beigās sanāk 10-20 stundas, ja vēl sanāk. Man draudzene bez darba nosēdēja veselu nedēļu! Tajā pašā laikā ir jāmaksā par dzīvošanu 89.00 euro nedēļā. Bungalo apartamentos, braukšana līdz darbam 36 euro, veļas mazgāšana 2 euro par reizi, internets 5 euro uz mēnesi!
Esmu šeit NL kopā ar draudzeni, un te nokļuvām caur šo drausmīgo firmu, kā viss sākās - Aizbraucām pie viņiem uz ofisu uz pārrunām, tas ir uz Rīgu, kas atrodas Elizabetes ielā. Mūsu pārrunu rezultātā nonācam pie tā, ka mēs varam braukt uz augļu pakošanu. Firmai samaksājot par pakalpojumiem 180 euro un plus ceļš 120 euro! tas ir reiz 2, jo mēs braucām kā pāris!
Tad mums solīja dzīvošanu no 65 euro - 89 euro ned., wi-fi par velti, veļas mazgāšana par velti un mēs varēsim paši izvēlēties apartamentus! Kad nonācām galā protams nekas tāds nenotika!...Izmitināja mūs bungālo tipa mājiņās, par laimi bija kaut kādi koplietošanas trauki!
Pats darbs nebija grūts, gan sievietēm, gan vīriešiem...,bet poļu nievājošā attieksme pret Latviešiem, tas bija kaut kāds murgs! Lielākā daļa no viņiem nerunāja ne angliski ne krieviski, tikai viņu valodā!
Vārdu sakot kapitāls murgs! Ne darba, ne naudas!
Beigās lai tiktu ārā no šī murga ir divi varianti, vai nu braukt mājās ar lielu robu makā, vai meklēt šeit uz vietas ko labāku, protams, ja ir angļu valodas zināšanas! Nē, ir vēl trešais variants, savākties cilvēkiem, kuri ir apkrāpti caur šo te personu un kaut ko darīt lietas labā, tai skaitā arī atgūt savu naudu!
Un ņemiet vērā, mīļie tautieši!., ka te Nīderlandē ar nosaukumu Jobcenter Haaglanden ir tie paši krāpnieki, kas Latvijā, viņi vienkārši sadarbojas. Un te Nīderlandē arī par iekārtošanu no jums atskaitīs 150 euro!
Tā kā šmauc nepabaidies!
Man liels lūgums- lūdzu atsaucieties visi, kuri ir apkrāpti caur šo firmu un personu! Visi savāksimies un dosimies pie Aleksandrinas Jevdakimovas! Vērsīsimies visās instancēs, kā arī Televīzijā!
Jo šī te persona- krāpniece Jevdakimova ir jāpstādina un jāliek cietumā!

F FIRESTORM 666 01.03.2017

Izklausās ļoti apņēmīgi. Bet, kur jūs bijat agrāk. Vai nelasijat atsauksmes, par šo firmu. Sūdzības par viņu krāpniecisko darbošanos, bija jau kopš pagājušā gada rudens. Tai skaitā arī mūsējās. Ari mūs apkrāpa, par nebijušu pakalpojumu atguvam tikai pusi no iemaksātās naudas. Un ņemot vērā, kādas pie viņiem ir rindas, apkrāpto, nav mazums. Nezinu, kurš viņus piesedz, bet TV, laikam ir vienīgais veids, lai vismaz uz laiku apturētu, šī krāpnieku kantora darbību. Ja, jums, ir kas padomā, par satikšanos un iešanu ar viņiem aprunāties, mēs arī piedalamies.

J janitis78 05.03.2017

Nu esvakar biju tanī Jūsu izdaudzinātajā konclāģerī. Man radās vienkārš jautājums, vai tiešām cilvēki neviens nav informēti ko un kā jādara kriminālpārkāpumu rezultātā? Un vai nevienam nebūs iebildumu, ja to visu maukumāju noliks gar zemi un zikratīs? Un ja tie cilvēciņi ko man vakar rādīja ir voormann darbā, tad nu tiešām ne tanī birojā ne tanī IQ nav ko meklēt. Kā var tanī amatā ielikt poļu mazgadīgu dzīvnieku, kas neko citu kā kokaīns nezin?Un ari tas kādas tās algas lapas :):):) cilvēks samaksā par ceļu Rīgā 125eur pēc tam trīs nedēļas pēc kārtas novelk tulkojumā ceļa izdevumi LV-NL 125 eur kopa sanāk 500eur par busu no Latvijas.
Un šis firmas vadībai-----tas ka Jūs pagājušo nedēļ pieņēmāt lēmumu atbrījoties no Latviešiem nu nepalīdzēs, jo es nestrādāju Jūsu idiņu kompānijā. Esmu cilvēks no malas. Gan jau esat informēti ka jau sazinājos ar uitzendbureau Nīderlandē un nākamais braukšu uz IQ administrāciju ar algas lapām no vairākiem cilvēkiem un foto kādos darbinieki dzīvo. Un arī polijas soctīklos iesniegsim info par Jums.
Vajadzēja rēķināties, ka kādreiz šitas (bezpriģels) kādam apniks un būs cilvēks kas sāks rīkoties.
Vēlu veiksmi

F FIRESTORM 666 08.03.2017

Apsveicami.Nu tad beidzot rīkosimies! Lai kaut kas mainītos.

L Liarliar 05.04.2017

Klaiu, tauta, rakstiet vismaz sūdzības NVA licencēšanas komisijai, lai atņem licenci. Protams, tie krāpnieki tūliņ uzbliezīs jaunu firmu. Tādēl labāk ar jaunām firmām neielaisties, jāskatās uz tām, kas darbojas gadiem ilgi. Ja paši nevarat sazināties ar darba aģentūrām Vācijā, NL, Norw u.c. (silti iesaku) vai NVA EURES -ēm.(arī silti iesaku). .Labākais variants, protams, būtu iesniegums policijai par tādu Nextu

J janitis78 10.03.2017

Te vēl informācija. Cilvēkiem no algām atvelk par dokumentu noformēšanu un ceļu. Un evienu neinteresē vai Tu Rīgā esi vai neesi maksājis, respektīvi jūsu Jevdakimova to naudiņu ko Rīgā samaksājiet iebāž kabatā. Normāls pasākums ku#vai

а анонс 16.07.2017

Неверти, зарплата максимум 600 евро хата вроди норм у вас работа лехкая за 600 евра можно и влатвии работать

A Anita Pētersone 27.09.2017

Ludzu ludzu neticiet. Visu ko saldi runa Aleksandra. Esam uz ielu bez naudam. Nezinam ka majas nokļut. Ta skaitijas pardośana Arabiem. Gatavais murgs mums izdevas izbegt. Busim priecigi ja nokļusim latvija. Vel jo projam esam uz ielu. Ja intreses zvaniet iedosu savu nr. Pastastiśu. Aprakstit nav iespejam. Tas ir dzives lielakais murgs.

K Kristaps ♥Noviks♥ 15.01.2018

Они и нас кинули в Германии повезло что зарплата пришла! хоть и всем урезали нормально!
ищите дальше ребята

A Anita Pētersone 24.10.2017

Neuzticeties firmai labi ka nokļuvu majas.Viss labi beidzas. Pazaudeju darbu latvija. Uzticejos aģenturai ne ka. Solija skaisti rożaini...Aizņemos naudas lai samaksatu firmai. Plusa dzivośanai 2 ned. Atbraucu majas tukśa. Ar paradiem kas jatgrież cilvekiem. Paldies Aleksandrai cerams ka naudiņas tev noder.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы