Sia Next Employment - Krāpšana

Esiet uzmanīgi un neuzticaties sia next employment solījumiem par darba iekārtošanu ārzemēs. Šī kantora blondīne, jūs tā pārliecinās un acīs skatidamās melos ka rezultātā nebus darba. Pazudesiet laiku un savu iemaksāto naudu par nenotikušu pakalpojumu sniegšanu. Un viņas apetīte pieaug tā pat kā apkrāpto skaits. Cilvēki esiet modri! Neļaujiet sevi nedeļam ilgi vazat aiz deguna!!!

Комментарии (32)

B Bambooz 04.11.2016

ak šausmas! cik pretīgs smaids!

A Agu 04.11.2016

tur sēž divas sievietes, abas divas melo vnk izcili :) :)

F FIRESTORM 666 04.11.2016

Tagad sēž tikai viena blondīne un apsargs.Tā otrā laikam jau nolinčota.Vai arī palika kauns tik ticami melot cilvēkiem kā aizgāja pati.

F FIRESTORM 666 04.11.2016

Oriģinālu var apskatīties NEXT EMPLOYMENT aģentūrā

A Agu 05.11.2016

nu jā es tur biju pirms vairāk nekā mēneša - iespējams, ka kaut kas ir mainījies :D

V Valerijs Cernous 04.11.2016

Мне очень больно читать эти лживые комментарии о компании Next Employment, так как они очень успешно устроили моих родственников и знакомых. Дочка с парнем уехали от них в течение 3 дней в Голландию на упаковку помидор и зарабатывают там в 10 раз больше, чем здесь. Знакомая женщина, которой 68 лет и от которой отказались все агенства в Риге и не только ждала месяц, но зато теперь прилично зарабатывает на упаковке лосося в Германии, жилье у нее бесплатное. К моей дочке уехали в течение недели в Голландию и их друзья от этой фирмы. Так что держитесь, Next Employment, и огромная Вам благодарность за Ваш труд и терпение, а Ваши конкуренты, кто пишет здесь всю эту клевету, пусть захлебнуться своим ядом, видимо, дела у них идут совсем не очень.

A Atriebeja 04.11.2016

Kad man būs68 gadi tad varbūt dabušu darbu.Źēl vienigi ka ilgi nāksies gaidīt!

A Agu 05.11.2016

Kāpēc лживые комментарии? Tīrākā patiesība NO MANAS PUSES! Neapšaubu - ka kāds no šīs firmas aizbrauc arī, šeit komentārus raksta parasti tie, kuriem ir radušās problēmas ar kādu firmu/personu utt. Tāpēc jau saucas - SUDZIBAS.lv!!!!!!!!

J Jelena Rjazanova 16.03.2018

Попросили написать хорошие отзывы или сами написали?

I Irina K 05.11.2016

Добрый день, всем. Меня зовут Ирина и я хочу оставить РЕАЛЬНЫЙ отзыв клиента, который уехал и работает от компании NEXT Employment. Мне стали звонить друзья и спрашивать, как я, ведь полтора месяца назад, я уехала в Германию на заработки от компании, про которую тут пишут всякие гадости. Так вот, я очень благодарна девочкам из этой фирмы, так как теперь работаю в Гамбурге на упаковке готовых обедов. Зарплата и жилье соответствуют реальности. Есть возможность работать сверхурочные. Живем по два человека в комнате. Во время работы нас кормят. Все 7 человек, что ехали со мной в бусике тоже работают и ни одного плохого слова об этой компании от них я не слышала. Здесь в Латвии долго не могла найти работу, компанию NEXT Employment мне посоветовала приятельница, так как ее сын работает от них в Дании. Так что, девочки, огромное Вам спасибо и пусть всем этим злыдням, кто пишет про Вас неправду все вернется бумерангом. Удачи Вам! :)

Latviešu tautas 05.11.2016

Милочка! Кого ты вздумала нае... обмануть? Кем ты работаешь в фирме SIA NEXT Employment?

A Agu 05.11.2016

Ja mani apkrāpj šī firma - sola darbu, principā man jau no kkada 20. oktobra bija JĀSTRĀDĀ ārzemēs, bet esmu vēl arvien šeit. KĀ TAS SAUCAS?????? KA ES APMELOJU FIRMU?????? VAI KĀ???
Nešaubos, ka ir arī veiksmes stāsti, ka kās arī aizbrauc no šīs firmas, bet šī firma eksistē 2 mēnešus. Sanāk, ka tas dēls jau 2 nedēļas strādāja Dānija, pēc firmas atvēršanas. Bet es zinu, ka uz Dāniju nebija nekādi piedāvajumi Septembrī un ka jāgaida uz šo darba vietu vismaz mēnesis!!!!!! Takā, sakiet lūdzu, KURŠ ŠEIT MELO?

F FIRESTORM 666 05.11.2016

Mums bija līdzīga situācija. Darbā Vācijā bija jābūt 18ajā oktobrī. Tagad ir jau novembris. Aģentūra mainija vienu d.piedāvājumu uz citu. Dienu no dienas atliek izbraukšanu, bet reāli nekur neaizbraucam, jo katru reizi tiek sadomātas, tik ticamas atrunas ka smiekli nāk. VAI TAD TĀ NAV KRĀPŠANA?! UN TĀDI APKRĀPTIE ESAM DAUDZ.UN KATRU NEDEĻU TIK DAUZI DARBA PIEDĀVĀJUMI! Stipri šaubos vai ārzemēs ir tik ļoti daudz brīvu vakanču. Un nedeļam ilgi nevar atrast strādniekus.

A Agu 05.11.2016

Smieklīgākais ir tas, ka pie katra sludinājuma ir rakstīts - IZBRAUKŠANA STEIDZAMI!
Bet reāli, tie ir meli, jo man jau izbraukšana ilgst gandrīz 6 nedeļas :D :D :D :D

R rimciks 07.11.2016

NEXT ir tā pati satva,jobcentr visu tur bīda Aleksandrīna ņem no cilvēkiem naudu par darbā iekārtošanu it kā par dokumentu noformēšanu tas visas ir muļķības nomaina firmas nosaukumu un strādā tālāk cilvēks aizbrauc uz Holandi tur vēl viņmam noņem 300-500 eur pasaka ka neko nezina par tādu firmu un Latvijas līgumu ko jums iedod variet pakārt uz nagliņas meklējiet darbu labāk caur draugiem vai paziņām

J Jelena Rjazanova 16.03.2018

Интересно, это сама Александрина пишет? Тогда конечно все замечательно!

L Lucija25877777 07.11.2016

О да, Все мы врем!!! Обратитесь в NVA и вам расскажут сколько людей счастливых http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=75

A Atriebeja 07.11.2016

Protams.Daudzi kam palidzejat ar darbā iekartošanu.Bet cik daudz ir tādu kuri jūsu darbibas dèļ pazaudeja kā laiku tā savu naudu un ir gatavi sūdzēties.Vai par to,padomajat?Izkrāpj naudu un meklè citus lētticigos ko apkrāpt.Un komentārus neraksta valsts valodā,ja reiz saprot izlasīt.Nu cik tālu tas var aiziet?Sveštautiešiem jāprasa darbs un vēl jāsamierinas ar to ka ,mús viņi apkrāpj un paliek nesoditi.Jo latvijas likumi ir tik "bezzobaini" ka aizstāv viňu intereses un ļauj turpināt stādāt.

J Jelena Rjazanova 16.03.2018

Конечно врете!

A Agu 07.11.2016

Es kā NVA vnk pieminēju firmas nosaukumu, tā atbilde bija - prasiet naudu atpakaļ, kamēr nav par vēlu :D Viņi jau zin visas čūskas no šī kantora, bet vnk nav likuma, kas aizliegtu viņiem vērt jaunas firmas veco vietā.

F FIRESTORM 666 07.11.2016

Kā,pašam ar šo firmu? Vai naudu atguvi? Mums NVA atbildēja ar to pašu. Atliek cits ceļš.Varbūt vēlies piedalīties!? Ar degpunktā starpniecību.

č Čupakabra 07.11.2016

Atkārtošos, bet nevajag meklēt nesen licenci saņēmušas darbiekārtošanas firmas. Varbūt skarbi pret tām, kas mēģina godīgi sākt šo biznesu, bet nu kaut kā neticas, ka 119 (!) firmas , kas dabūjušas NVA licenci (var redzēt viņu mājas lapā visu sarakstu) , var izdzīvot ar savu pakalpojumu bez uzmešanas. Jo firma ar vecāku licenci, jo drošāk (kaut cik), ka neapšmauks.

A Agu 07.11.2016

Es uzrakstiju firmai iesniegumu, gaidīšu atbildi. Ja būs negatīva atbilde, vērsīšos ar visiem dokumentiem NVA. Bet pilnībā piekrītu, ka ir jāpiesauc Degpunkts, lai vairs tādī muļķi kā es vai mēs neuzķeras.

F FIRESTORM 666 07.11.2016

Bijām NVA.NVA mūs sūtīja, lai ar iesniegumiem griežamies K.Valdemara ielā38 582A. Kabinetā. Tel.67021836.Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļā. Kāda cita apkrāptā kliente ieteica griezties Gogoļa ielas policijas iecirknī ar iesniegumu par krāpšanas faktu. Tas darbojoties efektīvāk, jo cilvēki ir atguvuši savu naudu +vēl kompensāciju par sagatatajam neērtībām un pazaudēto laiku.

A Agu 02.12.2016

Man naudu atgrieza :) urāāāā :)

A Agu 07.11.2016

Man arī pateica, ja firma atbildes uz manu iesiegumu - Negatīvi, tad lai Kr. Valdemāra ielā vēršos.
Paldies.

F FIRESTORM 666 03.12.2016

Mums atdeva tikai pusi.

A Agu 04.12.2016

Kāpēc?

Q Quaatro33 02.01.2017

Netas glaimājošākais arī par Westflex atklājas

http://www.sudzibas.lv/westflex/westflex-krapsana-c321907

м Муха 14.06.2018

Тем кому Next помог очень повезло,поверьте.Я приехал в Ригу по адресу Elizabetes 103-16,в офисе встретила меня девушка по имени Александра.Завязался разговор о работе за границей,а точнее в Германию.обещала зарплату 14.50 в час+30%,а в итоге дом сарай,зарплата 6.50 раз в месяц.как жить,работа 8 часов на ногах,обеда нет,до дома пешком 5 км.Дом как хороший бомжатник.стопы одни большие мазоли.скажите не 41 год,мог и потерпеть,мог!только я не один такой был человек 8,так ехали на другую работу,а попали в эту Ж...Уважаемые Латвийцы имейте немного самоуважения!Александре огромный привет,я думаю мы увидемся!

п Пончик 02.07.2018

Муха здрасте,вы где именно работали,случаем не почтовый склад?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы