Next Employment - Krāpšana!!!!!

Šì noladeta kompanija ir pèdèjie izdzimumi virs zemes vini panema naudu par dokumentiem darbam niderlande un nosutija ar busu manus tuviniekus stradat tur izradijas ka darbs nemaz nau un nemaz nevaig cilvekus tam darbam niderlande paskaidroja ka si ir jau karteja reize kad cilvekus atved un piemana reali cilveki paliek uz ielas es darisu visu lai si kompanija atbild par visu ka vini apcakareja cilvekus ir ligums ir visi čeki vis ir pieradams un ta tas nepaliks vini atbildes es iesu cauri jebkam bet si kompanija nogrims zagli nekas vairak riga agentura pienem blonda maita kas izliekas cik vis tur labi un apmaksats darbs vis ir tik idiali ka sanem naudu ta vis tu esi norakstits tu paliec svesa valsti bez darba bez naudas bez pajumtes vinus cietuma iesedinat es ceru ka jus kretini taja firma ari lasat so jus sagaida spriedums mesli jus likvidet uz visu muzu ar restem maitu banda partizani noladetie jus atbildesiet par to ka pasi savu tautu dzenat preti nelaime un pasi uz ta dzivojat jusu stunda ir situsi ne uz to cilveku jus uztrapijat tarpi!

Комментарии (3)

Dainis 26.04.2018

#lauķuspēks

S stanmart 27.04.2018

Nevajag griezties pie tām mēslu aģentūrām. Pat godīgām aģentūrām ir sliktākie un smagākie darbi Nīderlandes nomalēs. Amsterdamā caur vietējām aģentūrām (uitzendbureau) atrast adekvātu darbu nav grūti. Es kā sāku šeit dzīvot, tā uz Latviju vairs nevēlos atgriezties.

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы